lekarz Małgorzata Ziembińska-Kraska

Ja jestem zadowolona z Pani doktor bylam u niej zaraz po urodzeniu synka poniewaz moj lekarz byl na zwolnieniu a teraz Pani doktor byla u nas na wizycie prywatnej i jestem bardzo zadowolona Interesuje sie dzieckiem Polecila leki ktore w koncu pomogly przy bardzo bolesnym zabkowaniu skierowanie już drugi raz dostalam bez problemu i od razu Nie wiem skad w takim razie takie opinie negatywne sie zdarzaja Ja mam zamiar w najblizszej przyszłości zmienic lekarza prowadzącego wlasnie na Pania doktor polecam

polecam

Nie rozumiem negatywnych opinii.w przypadku mojego synka Pani doktor wyslala nas do szpitala z podejrzeniem zapalenia pluc, chociaz zmian osluchowych nie nylon.kierowala sie intuicja,mimo ze synek nie mial zadnych powaznych obiawow. Okazalo sie,ze ma obustronne zapalenie pluc.pania doktor spotkAlam rowniez w szpitalu na nocnym dyzurze.byla jedna z niewielu lekarzy, ktorzy kursowali miedzy salami do nocy. Niektorzy nawet nie wychodzili z pokoju. Bada b dokladnie I odPowaida cierpliwie na pytania. Polecam I dziekuje Pani doktor

To bardzo dobry lekarz.Miła sympatyczna i znająca się na rzeczy.Moje dziewczyny są do niej w 100% przekonane. Nigdy się nan niej nie zawiodłam.

Lęczę syna prawie pięć lat i jestem zadowolona.Antybiotyk podawany jest w ostateczności.Gdy czegoś niewiem lub potrzebuję porady zawsze mogę zadżwonić do Pani doktor.Jak by coś się złego z dzieckiem działo ,to napewno niczego nie przeoczy.

Też nie rozumiem poniższych negatywnych opinii. Jestem już pełnoletnia i nie leczę się u pani doktor, ale od małego byłam u niej leczona. Ani razu nie musiałam iść do innego lekarza bo ta lekarka spełniała wszystkie wymagania. Fakt dostawałam co jakiś czas antybiotyki ale były one konieczne i zawsze stawiała mnie na nogi szybko i wcale nie tak drogo. Nigdy nie zbagatelizowała moich objawów, wypisywała skierowania na co trzeba. Była dla mnie zawsze miła.

Po przeczytaniu ww. opinii pewnie nie skorzystałabym z porady tego lekarza. Ale, leczę synka u pani doktor od 3 lat ( czyli prawie od urodzenia)i jestem zadowolona. Jesli chodzi o antybiotyki, to nie rozumiem tych opinii. Moj syn zanim poszedł do przedszkola , pomimo wielu infekcji otrzymał antybiotyk 2 może 3 razy. Teraz w przedszkolu jest gorzej, ale został skierowany do alergologa, miał wykonane badania. Ja szczerze polecam, bo Pani doktor jest dostępna nie tylko w przychodni, ale tez prywatnie, więc nie ma problemu gdy mały zachoruje w weekend.

Nie poleciłabym tego lekarza żadnemu rodzicowi. Wciąż szprycuje dzieci antybiotykami, kiedy to można zastąpić innymi lekami. Synek przewlekle chorowal na zapalenie oskrzeli co 3 m-ce dostawal antybiotyk, za antybiotykiem- po zmianie lekarza oraz zmianie kuracji od 8 miesiecy nawet nie ma kataru. To takie proste- wystarczyły odpowiednie leki wspomagające odporność i wypisanie skierowania do alergologa. Pani Doktor chyba tylko umie "testować" nowe leki na maluchach!!!

Pani Doktor chyba tylko umie "testować" nowe leki na maluchach!!!

zdecydowanie nie polecam tego lekarza, pani doktor jest zdecydowaną zwolenniczką antybiotyków, przez 3 lata życia mojej córki przepisała jej kilkanaście antybiotyków!!!! Dziwnym zbiegiem okoliczności- inny lekarz, do którego udałam się w akcie rozpaczy, kiedy odporność mojej córci była bliska chyba zeru, nie zapisał od 8 miesięcy ŻADNEGO antybiotyku. Owszem, choroby i tendencja do przeziębień nie zmalały, ale przede wszystkim nie truję mojej Córeczki już tymi niepotrzebnymi świństwami. Jestem za to cholernie zła na dr Kancelr, że przez tyle lat niepotrzebnie truła mi dziecko!

nie polecam,od razu przepisuje antybiotyk po za tym przepisuje najdrozsze leki na rynku ktore to inny lekarz z tej samej przychodni zastepuje tanszymi

bardzo sympatyczna nigdy sie na niej nie zawiodłam a lecze synka u pani doktor od 4 lat