dr Katarzyna Seweryn-Serkis

Ginekolog

Najlepszy ginekolog u jakiego byłam. Miła, delikatna, profesionalna. Troszczy się o pacjentki. Polecam.

Pani Dr to wzór do naśladowania dla innych lekarzy. Wspaniały fachowiec a do tego miła, sympatyczna, uprzejma, dokładnie tłumacząca przebieg choroby. Oby takich więcej!!!!

Pani Katarzyna spełniła moje oczekiwania. Prowadziła moją ciążę. Jestem bardzo zadowolona z jej opieki lekarskiej. Teraz mam ślicznego synka. Polecam

Trafiłam do Pani dr po zapoznaniu się z opiniami z tej strony i nie żałuję!!! Wspaniała kobieta, doskonały lekarz! Doskonale tłumaczy wszystkie problemy, dokładnie zapoznaje się z historią choroby. Służy pomocą. Takich lekarzy ze świecą szukać.

Pani doktor to najfajniejszy lekarz ginekolog jakiego spotkałam ! Byłam już u wielu ginekologów ze względu na moje problemy zdrowotne, ale nigdy nie spotkałam się z taką fachowością, kompetencją a przy tym uprzejmością i zainteresowaniem pacjentką. Gorąco polecam, to człowiek z sercem na dłoni :)

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Krapkowice"?

Prywatny Gabinet Ginekologiczny
Wodna 1