lek. dent. Katarzyna Wojtala

2,5

Pani dr zajęła się moim przypadkiem. Przypadek beznadziejny. W końcu mogę się uśmiechać i nie boję się już dentysty.

Pani przyjęła z bolem i stwierdziła, że musi być kanałówka. Leczenie bylo bezbolesne ale włożono mi lekarstwo na zatrucie zęba, powiadomiono mnie że mogę to mieć miesiac, umowiono mnie na termin lecz uprzedzilam że nie wiem czy będę mogla przyjść bo to było z miesięcznym wyprzedzeniem i powiedziałam, że w razie w zadzwonić. Pani powiedziała, ze w porzadku, ale żebym zadzwoniła wcześniej. Zadzwoniłam ok 30 dni wcześniej, bo co mi wypadło a pani powiedziała, że może mnie umówić za dwa miesiące, gdzie przy przetrzymaniu lekarstwa może pojawić się ropień, stan zapalny. Jak zapytałam Pani co mam zrobić powiedziała, że ona odpowiada do miesiaca czasu a potem ja. No dobrze a co ja mam teraz z zębem zrobić? Tak sie nie robi, a ceny bardzo wysokie. Jestem zażenowana ta sytuacja w dzisiejszych czasach liczy się tylko pieniądz, a Pani tłumaczenia, że pracuje po 10 godzin. Pff. Z tego co widać to nie dla pacjentów a dla kasy