lekarz Kazimierz Kaim

Ginekolog

Bardzo dobry lekarz, operator i ordynator ginekologii. A jaki ordynator, taki oddział. Byłam operowana przez Pana doktora i wszystkim koleżanką polecam Pana doktora i jego oddział.

Bardzo dobry, uprzejmy, miły i udzielający wyczerpująco informacji na temat zdrowia pacjenta lekarz. Nawet najgorszą chorobę potrafi przekazać pacjentce w sposób, który nie wystraszy a zmobilizuje do działania.

pewny siebie taka postawa daje pewnosc pacjentce wierzacy w swoje metody pracy jest super

Znam chyba z 90% lekarzy w tym mieście a pierwszy raz spotkałam OSOBĘ a nie lekarza, który nie chciał moich pieniędzy tylko mojego zdrowia !!! Polecam gorąco, bo pierwszy raz ktoś normalnie wyjaśnił mi ,co mi dolega i co nie muszę zrobić,co jest dobre dla mojego zdrowia ale i życia.Co jest jeszcze istotne -nie mówi "Pani przyjdzie zapłaci ,to powiem" dla Niego liczy się zdrowie pacjentki i chyba to JEST NAJWAŻNIEJSZE 1!!

Chodzę do tego lekarza już kilka lat.. i naprawdę jestem zadowolona z jego podejścia do pacjenta. Nie mogę nic zarzucić, hm chyba to że mógłby być więcej wygadany ;)

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Wrocław"?

WELLDENT Centrum Stomatologiczne

Kukuczki 5/9 I piętro
50-570 Wrocław
przychodnia
Wrocław
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej J.G. Tarabuła s.c.
Św. Mikołaja 51/52
50-127 Wrocław