dr n. med. Kinga Jaworska

Psychiatra

2,4
1,8
1,9

Osoba wyjątkowo kompetentna z wielkim doświadczeniem i wiedzą. Przy tym wspaniałe podejście do pacjenta. Polecam

Dr Jaworska trzykrotnie wyciągała mnie z głębokiej depresji, moje ogromne zaufanie do niej wynika nie tylko z faktu, że jest najwyższej klasy specjalistą ale ma też ciepłe podejści, dające poczucie bezpieczeństwa, które jest konieczne aby powrócic do równowagi.

Kolejna co kupiła dyplom na stadionie X lecia?

Kolejna co kupiła dyplom na stadionie X lecia?

Zdecydowanie nie polecam !!! Nie uprzejma i nie kompetentna, nie ma się wrażenia,że chce pomóc. Bardzo nieprzyjemne podejście do pacjenta i kompletny brak dobrej woli pomocy, a przecież to lekarz !

Zdecydowanie nie polecam !!!

Zdecydowanie odradzam. Ta pani sama potrzebuje pomocy psychiatry i to szybko. Zastanawiam się dlaczego placówka medyczna naraża pacjenta na kontakt z tak niekompetentnym, niemiłym lekarzem? I to za ciężkie pieniądze. Ta pani to relikt dawnej epoki czas aby poszła do lamusa.

NIE POLECAM.jest zimna,nie kulturalna,odnioslam wrazenie ze nawet wcale mnie nie slucha.

Dwie komisje lekarskie potwierdziły uszkodzenie kory płatów przed czołowych, pasma sensorycznego, co doprowadziło do dwuletniego nie funkcjonowania organizmu oraz bardzo poważnych powikłań i związanych z nimi schorzeń. To wszystko zawdzięczam leczeniu przez panią Jaworską.

Bardzo tendencyjna, arogancka wręcz, nieżyczliwa osoba, aż wieje od niej chłodem. Odnosi się wrażenie, że to ona w pierwszej kolejności potrzebuje pomocy. Zdecydowanie nie polecam. Ma wiele negatywnych komentarzy na www.znanylekarz.pl/kingajaworska. Oceniona barrrrdzo słabo, zresztą zgodnie z prawdą.