lekarz Krystyna Małecka

Internista

trafilem z bolami w klatce piersiowej , pani Doktor po zbadaniu mnie natychmiast wyslala mnie karetka do szpitala zalozono mi stenty - to byl zagrazajacy zawal - uratowala mi zycie , do konca troskliwie dodawala mi otuchy i profesjonalnie sie mna opiekowala DZIEKUJE

Bardzo dobra,miła, do niedawna wątpiłem w kulturę lekarzy, atu i wiedza i odpowiednie podejście. Godna polecenia więc szczerze polecam. Janusz

Wspaniały lekarz ,wielka osobowość,piękna kobieta

Wspaniały lekarz ,wielka osobowość,piękna kobieta

Jestem pełen podziwu i szacunku dla profesjonalizmu Dr Małeckiej. Bardzo pomogła mi, nie tylko z leczeniem, ale i doradziła kompleksowo jakie kroki należy podjąć, gdy okazało się,że jestem ciężko chory. Miała dużo czasu i cierpliwości, żeby wszystko mi wytłumaczyć i naprawdę starała się pomóc na wszystkie możliwe sposoby. Każdemu życzę tak zaangażowanego Lekarza.

Bardzo cierpliwa, dobrze nastawiona do pacjęta. Emanuje spokojem. Podchodzi ze zrozumieniem i profesjonalizmem do pacjęta.

Wciąż poszukujesz "Internista Warszawa"?

Przychodnia Lekarska
Płocka 49