lekarz Krystyna Miller

Ciągle uczy się i dokształca. Poszukiwawcza i dociekliwa.

Ciągle uczy się i dokształca. Poszukiwawcza i dociekliwa.

Po urodzeniu dziecka zrezygnowałam z kontynuowania wizyt u mojego poprzedniego ginekologa (dr Pasiak-Owczarek). Po kilku miesiącach dostałam zatrzymania okresu. Trafiłam do pani dr Millerowej zupełnie przypadkowo - zapisałam się do pierwszego ginekologa, który był wolny w Prywatnym Instytucie Zdrowia i Urody na Sobieskiego. Pani doktor była niezwykle delikatna i taktowna, a przy tym rzeczowa i konkretna, zrozumiale wszystko tłumacząc. Oprócz standardowego badania ginekologicznego (wykluczyła ciążę), przeprowadziła badanie piersi (pierwszy lekarz, który zrobił mi to badanie!). Następnie przepisała mi odpowiednie leki (okres wrócił po kilku dniach), tłumacząc, czego się mogę po nich spodziewać i jak mam postępować w zależności od tego, czy zadziałają, czy nie. Na koniec rozmawiałysmy jeszcze o antykoncepcji najbardziej odpowiedniej dla mnie. Zdecydowanie polecam! PS: Wpisałam kwotę 80 zł za wizytę, ale nie pamiętam, czy zapłaciła 80, czy 60 zł.

Bardzo miła i delikatna Pani dr. Wzbudza zaufanie, zdecydowanie polecam ją swoim znajomym. Chodzę do niej na wizyty od 2 lat, nie mam większych problemów zdrowotnych więc ciężko mi powiedzieć na temat leczenia czegoś więcej niż małej infekcji. Mi osobiście Pani dr bardzo odpowiada.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Warszawa"?

Emilii Plater 47 lok. 73
Centrum Medyczne Damiana