dr Krystyna Nowrocka

Lekarz rodzinny

Leczę się u Pani Nowrockiej już od kilku lat. Co do przepisywania skierowań na badania, czy diagnozowania i tłumaczenia choroby nie mam zarzutów, chociaż na początku traktowała mnie chyba jak symulantkę, bo młoda, to pewnie mi się wydaje, ale kiedy zobaczyła że naprawdę mam problem, jest w porządku. Czasami jak mówię, że przeczytałam w Internecie to i tamto, wzburza się, ale czasami się te informacje przydają, wtedy dyskutujemy. I dużo też zależy od humoru, ale to chyba jak wszędzie. Ogólnie jestem zadowolona i polecam.

Wciąż poszukujesz "Lekarz rodzinny Lędziny"?

mgr
Aleksandra Bołdys