lekarz Krystyna Straszewska-Koehne

Psychiatra

Wspaniały lekarz. Dobry Człowiek. Pani Doktor wysłucha i stara się pomóc.Jest dla pacjenta przyjacielem.

Bardzo się cieszę, że trafiłam do Pani Doktor, naprawdę mi pomogła. Nie chodzi tylko o Jej kompetencje ale również o podejście do pacjenta, co u lekarza tej specjalności jest tak samo ważne. Czułam zawsze że będąc w gabinecie jestem dla Niej najważniejsza, nie byłam tylko kolejnym przypadkiem ale człowiekiem potrzebującym pomocy, i tak też czułam się traktowana. Nawet gdy nie byłam zapisana mogłam przyjść, gdy miałam problem. Nie do wiary, że są jeszcze tacy lekarze w publicznej służbie zdrowia i w dodatku można się do nich dostać.

Wciąż poszukujesz "Psychiatra Warszawa"?

Niekłańska 48 lok. 16
PRZYCHODNIA LEKARZY SPECJALISTÓW "Bariamed"
Aleje Jerozolimskie 11/19 lok. 32 parter, 00-508

Ośrodek Zdrowia Psychicznego i Problemów Rodzinnych Synapsis