lekarz Krystyna Wojtulewska

2,7
2,8

Szkoda czasu!Lekarz w tym wieku nie powinien pracować.Po wizycie czułam sie poniżona jak nigdy dotąd.

Polecam. Pani doktor bardzo miła, rozmowna i uprzejma, kompetentnie podchodzi do pacjenta.

Pani doktor niemiła za usunięcie nadżerki zapłaciłam dużo za dużo bo wg innego lekarza dała mi za dużo opatrunków z których jeden kosztuje 70 zł...Na silny ból przy stosunku powiedziała"widać do siebie nie pasujecie" jak sie okazało u innego lekarza mam silne tyłozgięcie macicy i jajniki położone zbyt blisko niej...

nie polecam pani Wojtulewskiej, kobieta wogóle nie zna sie na tym co robi. Przez nią i jej nie uwage wylądowałam w szpitalu w ostatniej chwili. Pani doktor prowadziła u mnie "ciąże" przez 13 tygodni która okazała sie być cystą sketną krwotoczną i przeszłam dość poważną operacje. Lekarz z taką praktyką nie powinien aż tak sie pomylić.

szczerze NIE POLECAM wizyty u tej pani "doktor". jest bardzo nieuprzejma, niekompetentna i niedelikatna podczas badania, bardziej nadaje sie na rzeżnika niz ginekolog. Dziewczyny-omijajcie łukiem tą panią. p.s. recepcjonistka nie ustepuje jej w złośliwości.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Bielsko-Biała"?

Krzysztof Polak

Gabinet ginekologiczno położniczy