lekarz Krystyna Zapała

Pediatra

z gorącym sercem polecam tego lekarza , w czasie dzieciństwa mojego meża wykryła wadę nerki jako jedyny lekarz a teraz , ja chodzę do niej z moim synem- gorąco poleacm

Witam mam 40 lat i żyję dzięki Pani Doktor w 1971 roku uratowała mi życie.moi rodzice spędzili mnóstwo czasu u pani doktor ze mną na rękach to ona jedna postawiła trafną diagnozę za co bardzo jej dziękuję!!!!życzę Zdrówka Pani Doktor!!!!!!!!!!Izabela Majewska dziękuję!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!za życie!!!!!!!!

To lekarka która uratowała życie mojej córci 3 miesięcznej ,wykryła u niej wadę serca

Wspaniały lekarz.Przychodząc do Pani Doktor z jakąś chorobą bada nie tylko dany chory narząd ale kompleksowo,zna się zarówno na pediatrii,neurologii,dermatologii.Cierpliwa,miła.

Wspaniały lekarz,wspaniały człowiek. Miłość do dzieci widać w Jej oczach

Wspaniały lekarz,wspaniały człowiek. Miłość do dzieci widać w Jej oczach

Wciąż poszukujesz "Pediatra Radom"?

Długa 74

Radom