dr Krzysztof Bukowskidr Krzysztof Bukowski - zdjęcie profilowe

dr Krzysztof Bukowski

Urolog

Pracuje w Oddziale Urologicznym w Szpitalu Zachodnim w Grodzisku Mazowieckim. Wcześniej pracował w Klinice Nowotworów Układu Moczowego w Centrum Onkologii Instytutu im. Marii Skłodowskiej-Curie w Warszawie.

Rzeczowy, kompetentny zakresie wiedzy urologicznej, życzliwy i kulturalny. Poważnie traktuje pacjenta i razem z nim podejmuje decyzję dotyczące dalszego leczenia . Wspaniały specjalista.

Pan Doktor Krzysztof Bukowski był trzecim lekarzem do którego trafiłem z moim schorzeniem i pierwszym, który w rzeczowy i kompetentny sposób wytłumaczył mi na czym polega moja przypadłość i jak ją leczyć. Odpowiednia diagnoza i zaplanowane leczenie sprawiły, że zostałem ojcem dwójki dzieci. Byłem u Pana Doktora w nowo powstałej przychodni Medic House, którą również polecam.

Genialny lekarz. Miałem dosyć wstydliwe problemy z układem moczowym. Doktor Bukowski mimo młodego wieku wzbudził we mnie zaufanie i poprowadził leczenie tak, że po tygodniu problemy zniknęły. Dodatkowo Doktor jest osobą niesłychanie życzliwą, cierpliwą i uczynną. Interesuje się dalszym losem swoich pacjentów. Bardzo polecam wszystkim

Dziękuję bardzo za sprawne USG i pomoc w leczeniu układu moczowego. Dr. Bukowski jest miły i sympatycznym człowiekiem, a do tego specjalistą z olbrzymią wiedzą i umiejętnościami.

Pójście do doktora Bukowskiego to był dla mnie strzał w dziesiątkę. Jedna wizyta wystarczyła, potem szybki zabieg URS i nie ma śladu po kamyku. Polecam bardzo!

Wciąż poszukujesz "Urolog Warszawa"?

Warszawskie Centrum Medyczne Sp. z o.o.
ulica Wynalazek 4
Centrum Medyczne Fundacji Zdrowie