dr n. med. Krzysztof Dalke

Laryngolog

Dalke robił mi korektę przegrody nosowej i niestety operacja jest wielkim niepowodzeniem. Mój nos jest spłaszczony. Nie mogę na niego patrzec. Gdybym wiedziała, że nie potrafi wykonać fachowo tego zabiegu, nigdy bym się na niego nie zdecydowała. Do dzisiaj żałuję.

Witam wszystkich którzy mają problem z oddychaniem przez nos i są uzależnieni od kropli do nosa ja używałem je trzy lata i nie potrzebnie bałem się operacji przegrody nosa i to był błąd przez przypadek dowiedziałem się o mega fachowcu Krzysztofie Dalke jestem po operacji nosa już dwa tygodnie i oddycham jak nigdy a po drugie pan doktor zrobił mi plastykę nosa teraz mam prosty nos jestem panu doktorowi bardzo wdzięczny i nie żałuję żadnej złotówki wydanej na podróże do Bydgoszczy jeździłem aż że Słupska dziękuję panie doktorze

Ordynator OTOLARYNGOLOGII w szpitalu w Grudziądzu jest wybitnym specjalistą a do tego jest uprzejmy,uśmiechnięty.Ten Wspaniały człowiek do pacjenta podchodzi wyjątkowo spokojnie,delikatnie.Polecam wszystkim tego Wyjątkowego lekarza!

rak języka. Wycięty perfekcyjnie! 2002 r. Jestem zdrowy. Dziękuje!!!

rak języka. Wycięty perfekcyjnie! 2002 r. Jestem zdrowy. Dziękuje!!!

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Bydgoszcz"?

Poradnia Laryngologiczna Clinic Derm
Łabiszyńska 2