lek. dent. Krzysztof Maliborski

Bardzo długo leczę ząbki u Pana Maliborskiego ,jestem zadowolona i polecam innym ,żona również miła uprzejma i zawsze doradzi pacjentowi co robić a przedewszystkim są bardzo zyczliwi i opanowani ,pozdrawiam .

Znakomity stomatolog. Moja rodzina i polecani przez nas znajomi leczymy się u Niego (i tylko u Niego) od pierwszej wizyty. W naszym przypadku to już 18 lat, jeszcze zanim powstał gabinet na Bartoszka! Do tego wspaniała, przyjazna atmosfera w gabinecie prowadzonym przez obojga pp. Maliborskich.

anioł nie dentysta, jestem w trakcie ratowania spieprzonych /nie bojmy sie tego slowa/ zebow u innych /w duzej ilosci niestety/ i pan doktor jest nie tylko cudownym czlowiekiem ale swietnym fachowcem, na wszytsko znajdzie rade i wykorzysta wszelkie mozliwosci za przyzwoite pieniadze a nie tak jak wszedzie - naciagactwo i nierzetelnosc

Najlepszy dentysta, jakiego spotkałem. Profesjonalna usługa w bardzo sympatycznej atmosferze. Leczę zęby u tego pana od jakiś 5 lat i nigdy nie miałem żadnych problemów.

bolał mnie ząb, lekarz wykrył próchnicę i dziurę w zębie. Doktor wyleczył mi ząb i jest dobrze.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Warszawa"?

Dental-Design Jaworska
ul. Nowoursynowska 134