lekarz Krzysztof Miarzyński

Chirurg ogólny

Polecam chirurga Krzysztofa Miarzyńskiego. Znakomity chirurg, świetne podejście do pacjenta. Bardzo wyrozumiały.

Dr Miarzyński to naprawdę lekarz godny zaufania. Cieszę się, że trafiłem własnie pod jego skalpel. Dziękuję również za wyjaśnienia i zalecenia pooperacyjne.

znakomity lekarz , wspaniały kontakt z pacjentem , świetnie przeprowadzona operacja , więcej takich !

dla mnie najlepszy chirurg jakiego spotkałam:))))jestem 2 dni po usunięciu pęcherzyka w szpitalu przez tego lekarza.uprzejmość i poczucie humoru którego brakuje w takich miejscach przed zabiegami--rewelacja:))POLECAM!!!!

Dr. Miarzyński Krzysztof świetny lekarz. Super normalny facet, z którym można porozmawiać ze spokojem o dolegliwościach. Zawsze uśmiechnięty, ludzki. Interesuje się bardzo swoimi pacjentami. Tydzień temu miałem wykonany zabieg laparoskopii przez Pana Doktora. Jestem zadowolony z pobytu w szpitalu i polecam innym. Nie często zdarzają się tacy lekarze.

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Poznań"?

Wielkopolskie Centrum Onkologii
Garbary 15