Krzysztof Stasiewicz

Ginekolog

jestem bardzo rozczarowana tym panem który siebie nazywa profesjonalistą!jestem w 3 ciąży i zdecydowałam się na dr Stasiewicza jako prowadzącego gdyż prowadził moje 2 poprzednie ciąże i byłam bardzo zadowolona był miły życzliwy profesjonalny miała wykonywane wszystkie wymagane badania i odbierałam go jako człowieka który podchodzi fachowo do pacjentki troskliwie bez względu na wszystko. gdy zjawiłam się u niego ze swoja 3 ciąża ok miesiąca temu byłam rozczarowana a wręcz załamana, na początku wyskoczył z tekstem taka młoda i już trzecie dziecko?? czy pani jest tego świadoma i coś często.. niby z uśmiechem ale poczułam taka ironie.. dal mi do myślenia ze jestem nie odpowiedzialna głupia poczułam się jak królik rozpłodowy a nie jak kobieta matka nie odczułam żadnej troski o mnie i o maleństwo w poprzednich ciążach mierzył mi ciśnienie na każdej wizycie zalecał mi stosowanie dobrych leków witamin tu nawet o nich nie wspomniała nawet nie zapytała czy dobrze się czuje czy cokolwiek stosuje , kiedyś poroniłam przez co dostawałam leki na potrzymanie 2 poprzednich ciążach tu nic, nie zlecił badani krwi ani cytologi kiedy to ostatnią miałam 2 lata temu nie założył książeczki ciążowej,przyznaje ze poczułam się bardzo urażona i potraktowana jak jakaś głupia baba która nic nie wie o antykoncepcji ,to jest ich obowiązek jeżeli się podejmują takiej pracy i jeszcze biorą za to kasę jestem bardzo rozczarowana podejściem tak dojrzanego człowieka względem stażu pracy.mam 25 lat jestem szczęśliwa,mam fajna rodzinę i żaden wykształcony pan kitlu nie będzie mi mówił ile dzieci mam mieć.jeszcze zaznaczę ze moja wizyta trwała jakieś 10 minut jakoś maszynowo szybko na dzień dobry i na do widzenia.to ze jest to moja 3 ciąża to wcale nie znaczy ze wszystko wiem po to wybieram specjalistę by mi w tym pomógł i otoczył profesjonalną opieka medyczna a nie po to by mnie krytykował i potępiał.

Lekarz owszem jest uprzejmy i kulturalny, ale tłumaczy bardzo zdawkowo, a na pytania odpowiada ogólnikowo. Od razu przedstawia najbardziej czarny scenariusz, który w moim przypadku na szczęście nie sprawdził się, a przysporzył mi ogromnego i niepotrzebengo stresu. Za odbiór wyników cytologii wziął ode mnie 60 zł, po czym oznajmił, że dziś ma dużo pacjentek i nie wykona mi badania. A ja czekałam na wejście do jego gabinetu prawie dwie godziny! Więcej czekać pod jego gabinetem na pewno nie będę. Zmieniałam lekarza, a dr Stasiewicza odradzam. Szkoda czasu i pieniędzy.

Serdecznie polecam tego lekarza. Fachowy, kompetentny, miła atmosfera podczas wizyty, wyczerpująca informacja na zadawane pytania. Pierwsza moja wizyta była w 2001 roku i od tej pory tylko leczę się tylko u tego wysokiej klasy specjalisty.

Naprawdę świetny lekarz.Prowadził dwie moje ciąże.Nie mogę nic złego napisać.POLECAM!

Bardzo miły i kompetentny lekarz.Wspaniale prowadzi ciąże.Polecam wszystkim paniom ;)

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Suwałki"?

Prywatna Praktyka Ginekologiczna
16-400 Suwałki, ul. Noniewicza 48