lekarz Krzysztof Stępniewski

Wspaniały lekarz, odpowiada na wszystkie pytania, bardzo dokładnie wszystko tłumaczy. Jeżeli coś się dzieje, to odrazu robi badania, a nie wypisuje w ciemno leki. Jestem pacjentką Panaa doktor od 4 lat i naprawdę polecam wizytę u tego lekarza.

Wspaniały lekarz, odpowiada na wszystkie pytania, bardzo dokładnie
wszystko tłumaczy. Jeżeli coś się dzieje, to odrazu robi badania, a nie
wypisuje w ciemno leki. Jestem pacjentką Panaa doktor od 4 lat i naprawdę
polecam wizytę u tego lekarza.

Zanim trafiłam do dr Stępniewskiego chodziłam do lekarzy na nfz ale żaden nie był mi w 100% pomóc dlatego wybrałam się prywatnie właśnie do dr Stępniewskiego i nie żałuję żadnej wydanej złotówki. Wspaniały lekarz z ludzkim podejściem o które niestety u większości lekarzy trudno, bardzo kompetentny i uprzejmy.Polecam nawet na pierwszą wizytę u ginekologa!

Jestem po pierwszej wizycie u pana doktora i jestem bardzo zadowolona, pan doktor bardzo sympatyczny,podczas badania bardzo delikatny, bardzo pozytywne wrażenia mam po tej wizycie.

Potwierdzam wszystkie wcześniejsze opinie o panu doktorze, jest przesympatycznym człowiekiem i bardzo dobrym lekarzem. Po wakacjach od kąpieli w publicznym basenie złapałam jakąś infekcję, którą pan doktor szybko wyleczył. Polecam

Jestem pacjentką doktora Stępniewskiego już od kilku lat, na szczęście na razie na wizyty chodzę tylko profilaktycznie-myślę, że duża w tym zasługa doktora. Na wizytach zawsze jest miło, doktor odpowiada na wszystkie moje pytania, nie pogania. Polecam

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Poznań"?

Sławomir Meller

Centrum Zdrowia Kobiety