lekarz Krzysztof Szczepański

Super lekarz, podejście do pacjentek rewelacyjne, poświęca każdej pacjentce tyle czasu ile potrzeba, doświadczony a do tego bardzo uprzejmy. Godny polecenia.

Super lekarz godny polecenia świetny specjalista polecam polecam wszystkim.Jestem bardzo zadowolona z pana doktora.Świetny diagnosta bardzo miły i cierpliwy pan doktor.

Korzystam z usług doktora Szczepańskiego od 20 lat,prowadzi mnie od siedemnastego roku życia,urodziłam dwoje zdrowych dzieci z pomocą Pana doktora,teraz również leczy moją córkę,której 18 lat temu pomógł przyjsć na swiat. Bardzo dobry specjalista i super człowiek,naprawdę polecam:)Monika.

Bardzo dobry specjalista i super człowiek,naprawdę polecam:)Monika.

Bardzo dobry lekarz wystawiający celne diagnozy i podejmujący szybkie skuteczne (co najważniejsze) leczenie. Polecam szczególnie tym, którzy mają problem z zajściem w ciążę - mnie się udało po długim ale skutecznym leczeniu.

Godny polecenia lekarz, prowadził moją ciążę, jestem bardzo zadowolona. Nadal korzystam z porad zdrowotnych Pana doktora, planuję drugą ciążę i również oddam się w ręce tego specjalisty. Kompetentny, szczery, sympatyczny, na nic nie mogę narzekać! POLECAM!!!

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Wałbrzych"?

Bolesława Chrobrego 10/2
Wałbrzych