dr Krzysztof Szturodr Krzysztof Szturo - zdjęcie profilowe

dr Krzysztof Szturo

Dodaj opinię Umów wizytę

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Obecnie w trakcie specjalizacji z położnictwa i ginekologii w Międzyleskim Szpitalu Specjalistycznym w Warszawie. Zajmuje się profilaktyką, diagnostyką oraz leczeniem chorób ginekologiczno - położniczych (między innymi: infekcje dróg rodnych, zaburzenia miesiączkowania, dolegliwości okresu menopauzalnego, dobór odpowiedniej antykoncepcji). Wykonuje badania USG, prowadzi ciąże. Swoją wiedzę cały czas poszerza o dodatkowe szkolenia, kursy i sympozja naukowe.

Witam, jestem zadowolona z wizyty i profesjonalnego podejscia do pacjeta przez Pana Doktora.Wszystko zostało mi wytłumaczone,Doktor poswiecił mi tyle czasu ile potrzebowałam, odpowiedział na każde pytanie wyczerpująco, jego zalecenia okazały się skuteczne, dziękuję i polecam

Dr. Szturo nie podchodzi obojętnie do problemu pacjentki. Dokładny, spokojny i profesjonalny lekarz. Dodatkowo bardzo uprzejmy i życzliwy.

Polecam p.Doktora.Wizyta przebiegła w miłej atmosferze. Badanie bardzo dokładne. Pan Doktor fachowo w przystępnych dla mnie słowach opisał mój stan zdrowia. Jestem zadowolona z wizyty.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Warszawa"?

Emilii Plater 47 lok. 73
Centrum Medyczne Damiana