dr n. med. Krzysztof Wąż

Chirurg ogólny, Proktolog

Uważam, że właściwy człowiek N A WLASCIWYM miejscu. Pan doktor zna się na fachu, kompetentny i nie używa gornolotnych słów. Ocena b. dobrą.

Dawno nie spotkałam tak cierpliwego i kompetentnego lekarza. Wszystko dokładnie przebadane, poświęcony czas.

Witam! Podczas mojej wizyty Pan doktor nie pokazał ani profesjonalizmu, ani kompetencji. Człowiek tak wykształcony, doktor nauk medycznych, powinien umieć nazywać części ciała pacjenta oraz służyć radą w kwestii wyboru drogi leczenia. Sformułowania "nie wiem", "jak Pan uważa" czy wzruszanie ramionami potraktowałem jako lekceważenie pacjenta bo tak też się poczułem. Byłem dwa razy i dwa razy się zawiodłem. Ja nie polecam Pana doktora, ale jak to mówią "jak nie spróbujesz to się nie dowiesz". Życzę wszystkim dużo zdrowia, obyście nie musieli odwiedzać lekarzy. Panu doktorowi również życzę wszystkiego dobrego i ...

Witam!
Podczas mojej wizyty Pan doktor nie pokazał ani profesjonalizmu, ani kompetencji. Człowiek tak wykształcony, doktor nauk medycznych, powinien umieć nazywać części ciała pacjenta oraz służyć radą w kwestii wyboru drogi leczenia. Sformułowania "nie wiem", "jak Pan uważa" czy wzruszanie ramionami potraktowałem jako lekceważenie pacjenta bo tak też się poczułem. Byłem dwa razy i dwa razy się zawiodłem. Ja nie polecam Pana doktora, ale jak to mówią "jak nie spróbujesz to się nie dowiesz". Życzę wszystkim dużo zdrowia, obyście nie musieli odwiedzać lekarzy. Panu doktorowi również życzę wszystkiego dobrego i jak najmniej takich opinii jak moja.

Lekarz z ogromnym doświadczeniem, ale w moim przypadku jakoś nie poszło tak łatwo jak mi to zostało przedstawione przed zabiegiem...i końca nie widać ;/

Lekarz okazał się bardzo rzetelny, delikatny i kulturalny.

Lekarz okazał się bardzo rzetelny, delikatny i kulturalny.

Lekarz sprawia wrażenie osoby której niezbyt zależy na pacjencie, miałem wrażenie a po co tu przyjechałeś, jak cię leczą gdzie indziej to się tam lecz, a nie szukaj innych lekarzy. Nie zwracał uwagi na kwestie obawy o stan zdrowia, po dłuższej rozmowie zaproponował kolejną diagnostykę ale z tzw. łaski na uciechę. Jak na razie opinia neutralna, zobaczę jak będzie dalej.