dr n. med. Krzysztof Wilk

Wspaniały lekarz ,bardzo nastawiony na pacjenta , uprzejmy , kompetentny , budzący zaufanie. Sam zaproponował mi operację usunięcia macicy z przydatkami metoda laparoskopową.Dzięki temu zaraz po operacji czuję się dobrze i jestem niezmiernie wdzięczna Panu doktorowi. Nie mam żadnych obaw przed polecaniem pana doktora

dobry lekarz polecam .chodzę do niego i wszystko mam zawsze dobrze tlumaczone, poświęca mi tyle czasu ile potrzeba.

U Pana Doktora byłam na dwóch wizytach, jestem pod wielkim wrażeniem. Kompetentny, miły, profesjonalista. Nie tylko liczą się wyniki badań ale bardzo istotna jest psychika pacjentki, jego podejście jest niesamowite. Pan Doktor zadaje pytania, interesuje się, nie negował mnie, że interesuje się swoim zdrowiem, że szukam informacji, że zadaję pytania. Jak tylko pojawią się moje upragnione dwie kreseczki na teście ciążowym od razu się do niego zgłoszę. Grażyna D.

Polecam kompetentny lekarz z dużym doświadczeniem klinicznym.

Polecam kompetentny lekarz z dużym doświadczeniem klinicznym.

Przesympatyczny lekarz .Serdecznie Polecam wszystkim kobietom ktore szukaja dobreko,zaufanego lekarza:)Jestem na TAK!!

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Katowice"?

Michał Wyciągłowski

32-600 Oświęcim
DUO MEDICA Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Jesionowa 9A
40-157 Katowice
Wyczółkowskiego 26/4 (Sigma Bi)
41-902 Bytom
Provita