lekarz Lech Panek

Chirurg ogólny

Jestem pacjentką doktora Panka od kilku lat. Nie zmienił się jego profesjonalizm i cierpliwość. Dokładnie wyjaśnia argumenty za i przeciw przed każdym zabiegiem. Dzieki niemu mam nóżki bez widocznych żylaków. Mam nadzieję, że będę mogła nadal korzystać z jego kompetencji

Doktor Panek operował mi żylaki i powiem krótko- to człowiek o złotych rękach !!! Jak będę znów potrzebować skorzystać z pomocy chirurga,to tylko tego lekarza biorę pod uwagę.

Szczerze Polecam !!!! Pan dr. posiada dużą wiedzę, którą w bardzo jasny sposób przekazuje pacjentowi o czym mogłam się osobiście przekonać. Nie traktuje pacjenta przedmiotowo, niestety w dzisiejszych czasach jest to rzadkością wśród lekarzy. Doktor bardzo mi pomógł.

Polecam!!!! Pan doktor operował mi żylaki kończyn dolnych, wczesniej ustalając wszystkie aspekty schorzenia i robiąc mnóstwo badań. Fajnie się zagoiło. Podkreślam, że był to zabiegi i wizyty z funduszu, nie prywatnie! Kompetentny i z odpowiednim podejściem do pacjenta.

Bardzo dobry FACHOWIEC !!!!! Zna się dobrze na tym co robi.Miałam operacje zylaków kończyn dolnych i jestem bardzo zadowolona.POLECAM WSZYSTKIM PANA DOKTORA PANKA !!!!

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Częstochowa"?

al. NMP 11 lok. 19

Klaudiusz Olszowski

Chirurg ogólny
Iwaszkiewicza 9 m 23
Częstochowa

Gabinet Kosmetyczny - powiększanie, modelowanie, ujędrnianie, nawilżanie ust, fałdy nosowo-wargowe, zmarszczki palacza, lwia zmarszczka, mezoterapia, zmarszczki statyczne - kwas hialuronowy (Juvederm), zmarszczki dynamiczne - toksyna botulinowa (Botox, Vi
Czecha 25B
Prywatna Przychodnia Lekarska - Szpital w Blachowni