lekarz Lesław Miszczak

Choroby zakaźne, Pediatra

Jest kompetentnym i uprzejmym lekarzem. Wzbudza zaufanie. Dobiera leki w sposób przemyślany zarówno pod kątem leczenia jak i finansowym. Zdecydowanie polecam.

Zdecydowanie polecam.

jestem zadowolona potrafi zdecydowanie ocenić i postawić diagnozę

jestem zadowolona potrafi zdecydowanie ocenić i postawić diagnozę

Nie ma chyba (mieszkam czasowo w Warszawie)tak mądrego lekarza pediatry jakim jest Pan Doktor Miszczak,zawsze miły, uśmiechnięty nie mówiąc o fachowości, bo ta jest na 5 plus albo nawet na 6. Nasze dzieci uwielbiają PANA DOKTORA. Ma takie podejście.Panie Doktorze DZIĘKUJEMY.

Totalna beznadzieja. W ciągu kilku wizyt nie potrafił rozpoznać przepukliny. To jest pediatra? Nie polecam.

Pan Doktor tak leczy żeby nie zaszkodzić czyli raz "Malinka" raz Antybiotyk niestety duży minus, leczymy już 3 tydzien na zapalanie gardła, zrobilismy konsultację u innego lekarza -bo stan się coraz bardziej pogarszał-i okazuje sie że to początki zapalenia płuc. Dodatkowo Pan Doktor chyba wszedł w współpracę z jakąś firmą produkującą Inhalatory i nawilżacze powietrza bo za każdym razem to poleca. Zobaczymy jak dalej Marketing będzie wpływał na opinie wydawane przez Pana Doktora :) Pozdrawiam

Wciąż poszukujesz "Choroby zakaźne Bełchatów"?

Specjalistyczny Gabinet Lekarski
Srebrna 39