Pediatra Bełchatów

- 29 lekarzy
+1 więcej

Gabinet
Pabianicka 84b
97-400 Bełchatów

Średnia ocen: 5,0/5
Wielkie podziękowania dla pana doktora za uratowanie mi życia. Dziękuję bardzo.........................
Opinia dodana przez: marcin

Gabinet
ul. Edwardów 2A
97-400 Bełchatów

Średnia ocen: 4,8/5
Zdecydowanie polecam panią doktor ,zajmuje sie moimi dziećmi od 14 lat zawsze dobrze trafia z diagnoza i leczeniem, jest doswiadczona i o chorobach dzieci wie naprawde duzo , szczerze polecam!!!
Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Urszula Jędrys-Kłucjasz

Pulmonolog, Pediatra

  (+2 więcej)
liczba opinii: 10

Specjalistyczny Gabinet Lekarski
Srebrna 39
97-400 Bełchatów

Średnia ocen: 4,7/5
powiem tak: drugi rok razem z mężem i córeczką jesteśmy pacjentami pani doktor. zawsze wyjaśni, ma b.dobre podejście do dziecka, lubi pogadać :) nie traktuje jakoś z góry... najpierw jeździłam z córeczką, ale kiedyś lekarz rodzinny nie rozpoznał u mnie nic, a ONA TAK!!! zapalenie oskrzeli.... polecam... innym mamom też polecam
Opinia dodana przez: babycorn1

Gabinet
Jarzębinowa 16
97-400 Bełchatów

Średnia ocen: 4,2/5
Nie ma chyba (mieszkam czasowo w Warszawie)tak mądrego lekarza pediatry jakim jest Pan Doktor Miszczak,zawsze miły, uśmiechnięty nie mówiąc o fachowości, bo ta jest na 5 plus albo nawet na 6. Nasze dzieci uwielbiają PANA DOKTORA. Ma takie podejście.Panie Doktorze DZIĘKUJEMY.
Opinia dodana przez: Anonim

Indywidualna Praktyka Lekarska

97-400 Bełchatów

Średnia ocen: 3,8/5
W 100% polecam Panią doktor. Leczy moje dziecko już 5 lat. Zdarzały się wizyty domowe, natomiast 90% to wizyty w przychodni. Tak dokładnego i wnikliwego lekarza w Bełchatowie nie znajdziecie, jakim jest Pani doktor.
Opinia dodana przez: Anonim

megamed

Bełchatów

Średnia ocen: 3,6/5
Super lekarz. Zgadzam się, że nie pakuje w dziecko antybiotyków co przemawia tylko za panią doktor. W moim przypadku co zaleciła dr Pawliczak dziecko, przynosiło zawsze skutek (syropy bez recepty, tylko raz antybiotyk). Tylko problem bo nie wiem gdzie teraz doktor przyjmuje, a chętnie zmieniłabym przychodnię :)
Opinia dodana przez: az

Gabinet

Bełchatów

Średnia ocen: 3,5/5
Godna polecenia. Kompetentna, zawsze stara się wytłumaczyć chorobę, szuka rozwiązań. Zanim wypisze antybiotyk proponuje lżejsze leczenie, co nam się bardzo podoba bo często to wystarcza, a córcia nie jest faszerowana antybiotykami. Pomaga w znalezieniu specjalisty choćby w Łodzi. Polecam i dziękuje za profesjonalną opiekę.
Opinia dodana przez: Anonim

Gabinet
Poziomkowa 5
97-400 Bełchatów

Średnia ocen: 3,2/5
Zupełnie przypadkowo otworzylam te stronę i po przeczytaniu tych opinii "szlag mnie trafił" . Przepraszam. Lecze swoje dzieci u Pani doktor od wielu lat i nigdy nie spotkała mnie jakakolwiek sytuacja , kiedy Pani doktor byłaby niekompetentna , niegrzeczna , czy arogancka .Moje dzieci(synek 5 lat i córeczka 8 lat ) wręcz czekają na kolejna wizytę bo tak lubią Panią doktor. Nie mam pojęcia kto pisał te opinie , ale ...
Opinia dodana przez: Anonim

PULS

97-400 Bełchatów

Średnia ocen: 2,5/5
Przez dłuższy czas męczył mnie okropny kaszel. Dr Zochniak stwierdził, że to alergia i skierował na badania, które nic nie wykazały. Ponadto chciał przepisać mnie, 15-stoletniej wtedy osobie STERYDY i umieścić w szpitalu, pod opieką swojego znajomego lekarza. Na szczęście trafiłam później do innego specjalisty (była to wizyta publiczna) dzięki któremu wyszłam, jak się okazało, z zapalenia gardła, tchawicy i krtani. Może i miły, sympatyczny, ale poznać się na chorobie ...
Opinia dodana przez: Anonim

Gabinet Medycyny Rodzinnej Dorota Ławska-Zuzela

Bełchatów

Średnia ocen: 1,0/5
Kobieta która nie przyjęła mnie bo moja kolejka minęła a ja czekałem pod gabinetem jak pies przez godzinę bo "królowej" długo się przyjmowało innych pacjentów.
Opinia dodana przez: Krzysztof

Pediatrzy w BełchatowieCopyright ©2019 RankingLekarzy.pl

Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat