lekarz Elżbieta Rodaszyńska

Pani Doktor u każdego widzi Covid i zaleca udać się do szpitala. U przeziębionego dziecka rozpoznała zapalenie płuc i Covid, natychmiast zrobiłam badania u innego lekarza, które całkowicie wykluczyły te diagnozę. Nie polecam.

Profesjonalizm ponad wszystko. Polecam w 100%. Miła, a przede wszystkim doświadczony lekarz przez duże D.

W 100% polecam Panią doktor. Leczy moje dziecko już 5 lat. Zdarzały się wizyty domowe, natomiast 90% to wizyty w przychodni. Tak dokładnego i wnikliwego lekarza w Bełchatowie nie znajdziecie, jakim jest Pani doktor.

Lekarz nie godny polecenia. Na wizycie prywatnej udawała miłą i zainteresowanie a w przychodni jest zupełne przeciwieństwo. Uważa się za lepszego człowieka niż pacjent czy inna osoba. Nie miła,nie profesjonalna.

Cieszę się że są w Bełchatowie tacy fachowcy. Ja i moj synek jesteśmy bardzo zadowoleni. Leki sa dobrane oczywiście by pomóc ale również i smakowo by nie było problemu z ich podaniem.

Jestem bardzo zadowolona z wizyty.Miła,sympatyczna z dobrym podejściem do dziecka, bada dokładnie odpowiada na każde nawet banalne pytanie,mojej córce pomogła,mnie także wyjaśniając dokładnie wszystko.Dziękuję bardzo.

Nie zgadzam się zupełnie z negatywnymi opiniami na temat Pani doktor. Zbadała dziecko bardzo dokładnie, około 20 minut trwała wizyta mimo iż jedynie 15 minut przewidziane jest w przychodni na wizytę. Co do trafności leku przepisanego przez Panią doktor będę dopiero mogła się wypowiedzieć za kilka dni,ale Pani doktor bardzo wnikliwie przeprowadza wywiad co do leków na które dotychczas dobrze reagowało dziecko.

Nie zgadzam się zupełnie z negatywnymi opiniami na temat Pani doktor. Zbadała

Ta Pani jest zupełnie niepomocna. Kilkakrotnie odwiedzałam Panią, natomiast w żadnym przypadku nie otrzymałam pomocy. Nie chce przepisywać żadnych leków, nie mówiąc już o otrzymaniu skierowania na jakiekolwiek badania, chociażby badanie moczu dziecka w przypadku infekcji układu moczowego. Ponadto proponuje leki bez recepty, które może również polecić farmaceuta i nie trzeba stać godzinami w kolejce w przychodni. Najbardziej zirytowała mnie, kiedy odmówiła dziecku leku na duszność, co grozi śmiercią dziecka. Ta Pani to pomyłka, a nie lekarz.

Zdecydowanie nie polecam tej pani doktor. Była drugim lekarzem do którego udałam się z moją chorą córką i mimo pogarszającego się stanu dziecka, pani doktor nie przepisała nic, każąc podawać nadal te same leki, które nie przynosiły żadnego efektu, twierdząc że to tylko niegroźny wirus. Nie czekając udałam się więc do kolejnego lekarza i dopiero wtedy okazało się że to już prawie oskrzela, a nie tylko lekkie przeziębienie. No i oczywiście przy tych swoich 10 minutach na każdego pacjenta (co pani doktor ciągle powtarza)nie miała czasu żeby wysłuchać do końca tego co się działo z dzieckiem wcześniej ani wytłumaczyć jakie tego mogą być przyczyny.
Na pierwszy rzut oka pani doktor wydaje się być bardzo miłą osobą, ale to trochę za mało żeby leczyć dzieci. Być może za pewną opłatą stan wiedzy tego lekarza się poszerza, ale ja na pewno nie zamierzam powierzać zdrowia własnego dziecka komuś takiemu.

Pani doktor leczy już drugie moje dziecko. Poświęca bardzo dużo czasu na badanie, jest bardzo uprzejma i dokładnie tłumaczy ewentualne zawiłości. Odpowiadając na poprzednią opinię: 10 minut na badanie w przychodni to dla bardzo dokładnej Pani Rodaszyńskiej zdecydowanie zbyt mało, dlatego trudno jej przyjmować pacjentów z poza listy. Nawet będą zapisanym należy się spodziewać kilkudziesięciominutowego obsunięcia - ale dla mnie to nie ma znaczenia - grunt że wiem że dziecko zostanie dobrze zbadane!!! Zdecydowanie polecam, a mam z Panią doktor już 8 - letnie doświadczenie.