lekarz Elżbieta Rodaszyńska

Pozytywne komentarze poprzedników wynikają chyba tylko z tego ze wizyta była prywatna. Chciałam aby pani doktor zobaczyła moją miesięczną córeczkę bo niepokoiły mnie kaszel i rzadkie kupki, niestety nie wykazała się zbytnio empatią. Odmówiła przyjęcia tłumacząc się brakiem czasu bo na każdego pacjenta ma tylko 10 minut. Trudno nazwać kogoś dobrym lekarzem skoro nie ma w sobie za grosz człowieczeństwa albo jest "miły" tylko na wizycie prywatnej.

Bardzo dobry lekarz, dokładnie bada dziecko, odpowiada na pytania, jest miła i uprzejma. W mojej rodzinie praktycznie wszystkie dzieci leczone są przez panią doktor :)

Jestem w 100% zadowolony z wizyty. Pani doktor przyjechała do naszej kilkumiesięcznej córeczki. Dokładnie ją zbadała i odpowiedziała na wszystkie nasze pytania. Miła i sympatyczna osoba.

Nie jestem zachwycona i tyle. Więcej nie pójdę do pani doktor. Nie polecam.

Nie jestem zachwycona i tyle. Więcej nie pójdę do pani doktor. Nie polecam.

Szczerze polecam panią doktor wszystkim zatroskanym rodzicom. To bardzo sympatyczna i ciepła osoba, a przy tym specjalista z powołaniem. Dokładnie i bez pośpiechu zbadała mojego prawie 5 miesięcznego synka, cierpliwie odpowiedziała na sporą dawkę pytań:)Miła jest świadomość, że "w razie czego" jest do kogo udać się po pomoc.

Lekarz z sercem na dloni. Zbadala dziecko od glowy do stop, mozna bylo zadawac duzo pytan i oczywiscie byly na wszystkie odpowiedzi. Przyjechala do dziecka o godzinie 23, wiec bylismy bardzo wdzieczni.