dr n. med. Leszek Morasiewicz

Ortopeda

lekarz z powołania. Dobry fachowiec. Uratował mojej córce biodra i uniknęła operacji. Wada rozwojowa- dysplazja i zwichnięcie stawów biodrowych.Inni ortopedzi chcieli ją operować a dr. Morasiewicz mnie powstrzymywał i stosował inne metody i zdał się na czas. Zaufałam i po 25 latach córka nie ma problemów z biodrami a urodziła się kalekim dzieckiem. Leczył ją lekarz przez 3 lata. Leczenie było uciążliwe(gipsy, szyny itp).Czasem wątpiłam a się udało. Polecam cudowny lekarz

To dzięki doktorowi Morasiewiczowi moja córka zawdzięcza, że będzie chodzić o własnych siłach. W 100 % ufam mu, i nie wyobrażam sobie, aby dalsze leczenie prowadził inny lekarz.

Najlepszy ortopeda, jakiego znam. Dzięki niemu nasz syn może samodzielnie chodzic i cieszyc się życiem, tak jak inne dzieci.

Nigdy mi nie zepsuł operacji, jak coś się działo to umiał zaradzić, ma wyczucie.

Nawet w ramach prywatnej wizyty jest arogancki i z powodu błędnej diagnozy spowodował pogorszenie stanu mojego zdrowia

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Wrocław"?

MEDIX II
pl. Ludwika Hirszfelda 17
53-413 Wrocław
ARTEMED Centrum Medyczne Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Zygmunta Krasińskiego 29
50-450 Wrocław
Dolnoślaski Szpital Specjalistyczny im. T Marciniaka Oddział Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej
ul. Filedrofa 2

50-204 Wrocław

NZOZ Provita
Grunwaldzka 7A
59-700 Bolesławiec
NZOZ Łużyckie Centrum Medyczne w Lubaniu Sp. z o.o.
Zawidowska 4
59-800 Lubań