dr n. med. Leszek Morasiewicz

Ortopeda

lekarz z powołania. Dobry fachowiec. Uratował mojej córce biodra i uniknęła operacji. Wada rozwojowa- dysplazja i zwichnięcie stawów biodrowych.Inni ortopedzi chcieli ją operować a dr. Morasiewicz mnie powstrzymywał i stosował inne metody i zdał się na czas. Zaufałam i po 25 latach córka nie ma problemów z biodrami a urodziła się kalekim dzieckiem. Leczył ją lekarz przez 3 lata. Leczenie było uciążliwe(gipsy, szyny itp).Czasem wątpiłam a się udało. Polecam cudowny lekarz

To dzięki doktorowi Morasiewiczowi moja córka zawdzięcza, że będzie chodzić o własnych siłach. W 100 % ufam mu, i nie wyobrażam sobie, aby dalsze leczenie prowadził inny lekarz.

Najlepszy ortopeda, jakiego znam. Dzięki niemu nasz syn może samodzielnie chodzic i cieszyc się życiem, tak jak inne dzieci.

Nigdy mi nie zepsuł operacji, jak coś się działo to umiał zaradzić, ma wyczucie.

Nawet w ramach prywatnej wizyty jest arogancki i z powodu błędnej diagnozy spowodował pogorszenie stanu mojego zdrowia

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Wrocław"?

MEDIX II
pl. Ludwika Hirszfelda 17
ARTEMED Centrum Medyczne Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Zygmunta Krasińskiego 29
Wrocław
Dolnoślaski Szpital Specjalistyczny im. T Marciniaka Oddział Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej
ul. Filedrofa 2
Prywatny Gabinet Urazowo

Gabinet Lekarski

NZOZ Provita
Grunwaldzka 7A
Bolesławiec
NZOZ Łużyckie Centrum Medyczne w Lubaniu Sp. z o.o.
Zawidowska 4
Lubań