lekarz Lidia Kołakowska-Fudalej

Pediatra

Jest super lekarzem, zawsze znajduje czas nawet przy natłoku pacjentów stara się pomóc. Konkretna, nie owija w bawełnę. Jak ma jakieś zastrzeżenia to mówi wprost. Polecam. Ze świecą szukać takich lekarzy.

Polecam. Ze świecą szukać takich lekarzy.

Świetny lekarz, uczciwa, rzetelna. Nie zbywa nawet drobiazgów. Niejednokrotnie postawiła, ona jedna, szybką i trafną diagnozę. Leczy dwoje moich dzieci i zawsze 10/10. Poza tym wspaniały człowiek. Mozna mieć 100% zaufania.

Poza tym wspaniały człowiek. Mozna mieć 100% zaufania.

Pani dr Kołakowska powiedziała, że mam zespół jelita drażliwego. Nikt nie chciał w t wierzyć, ale okazało się że to prawda! Polecam!!!

Piszecie że Pani doktor Kołakowska to taki dobry lekarz a u mojego synku nie poznała się, że ma skazę białkową. Mały był cały zsypany Alergologa, zostały zrobione testy z krwi i wyszła skaza. Tak więc ja nie polecam Pani doktor Kołakowskiej nikomu.

polecam to bardzo mądry lekarz,wykryła chorobe jako 1wsza u mojego dziecka-gdzie wszyscy mi mowili,ze jestem przewrazliwiona.a teraz synek juz prawie zdrowy

Wciąż poszukujesz "Pediatra Legionowo"?

Poradnia Stomatologiczna Brudnickich
ul.Sowińskiego 15 a lok 118