Filtruj terminy

Pediatra Legionowo

Przychodnia nr.1
legionowo
05-120 Legionowo

Wspaniała ,ciepła i wrażliwa osoba . Kochająca swoją pracę ....Super podejście do małego pacjenta ,Polecam
Opinia dodana przez: awesok@gmial.com

Sławomir Jakubowski

Pediatra, Lekarz rodzinny

Poradnia lekarza POZ - Filia nr 1

05-120 Legionowo

Pan doktor leczy moje dzieci od 14 lat. Nigdy mnie nie zawiódł. Nie wciska antybiotyków przy każdej wizycie. Troskliwy, kompetentny, serdeczny. Polecam każdemu kto szuka dobrego pediatry dla swojej pociechy.
Opinia dodana przez: Magdalena

Moniuszki 10
05-120 Legionowo

Najlepszy pediatra jakiego znam. Co prawda kwestie związane ze zdrowym odżywianiem odpuszczam, ale diagnozy zawsze trafne. polecam wszystkim

Poradnia Stomatologiczna Brudnickich
ul.Sowińskiego 15 a lok 118
05-120 Legionowo

fantastyczna lekarka, dzieci ja uwielbiają
Jest super lekarzem, zawsze znajduje czas nawet przy natłoku pacjentów stara się pomóc. Konkretna, nie owija w bawełnę. Jak ma jakieś zastrzeżenia to mówi wprost.
Polecam. Ze świecą szukać takich lekarzy.
Opinia dodana przez: Kasia

Legionowo

Leczę swoje dziewczynki u dr Lewandowskiej juz ładnych parę lat. Trafiłam do niej po tym jak moja córcia w wieku 2 lat skończyła w szpitalu z powodu zatrucia salmonellą, lekarze z LegioMedu przez kilka dni bagatelizowali bardzo poważne objawy zatrucia, co skończyło się szpitalem. Po tej traumie moje dziecko miało awersje do wszystkich którzy mają cokolwiek wspólnego z Medycyną, wtedy polecono mi dr Lewandowską. Wspaniały lekarz, poświęca czas pacjentom, dzięki ...
Opinia dodana przez: Anna79

Eskulap
KOŚCIUSZKI4
Legionowo

Pan doktor jest świetnym lekarzem. Zarówno ja, jak i moja siostra leczyłyśmy się u pana doktora jako dzieci. Obecnie, gdy mam córkę, nie miałam wątpliwości, że jest to najlepszy wybór
Opinia dodana przez: Marta

Poradnia Stomatologiczna Brudnickich
ul.Sowińskiego 15 a lok 118
05-120 Legionowo

Lekarz z powołania. Wspaniały człowiek i specjalista. Od lat leczy całą naszą rodzinę, a zaczęło się od dzieci. Potrafi bardzo dobrze postawić diagnozę. Ma wspaniałe podejście do dzieci. Oby więcej takich specjalistów.
Opinia dodana przez: Danka

Kardynała Wyszyńskiego 5

Dr.Dziadecka jest wspaniałym lekarzem . Leczy moje dzieci od
30 lat i zawsze mogę polegać na jej kompetencji i wiedzy medycznej. Dwoje dzieci jest już dorosłymi ludźmi ale mam jeszcze jedno małe i nigdy nie zawiodłam się na dr.Dziadeckiej
Podziwiam ją również za godną postawę lekarza . Jest na pewno wzorem dla innych .

Sienkiewicza 30
05-120 Legionowo

Wg mnie to trzeba mieć zdrowie i gruby portfel, żeby leczyć się u "dr" Marii Gudyki-Piórkowskiej. Trafiłam do niej pierwszy raz (i ostatni, jesteśmy nowi w Legionowie) w czw - córka miała katar i lekko pokasływała, dostałam cały sznur syropków i psikaczy do nosa (bagatela 120zł) dodatkowo zleciła badanie na wit D (85zł), bo niby nogi są krzywe (wynik ok). We wt ponowna wizyta tym razem stwierdziła ze już jest ...
Opinia dodana przez: Olga

Pediatrzy w Legionowie