Elżbieta Ankiewicz

Pediatra

3,4
3,3
3,6

Pani Doktor konkretna i rzeczowa, posiada ogromną wiedzę i doświadczenie. Potrafi w porę zareagować kiedy wymaga tego sytuacja, a rodziców którzy przychodzą zawracać za przeproszeniem dupę - skoro olewa - to bardzo dobrze. Moze w końcu dotrze do nich, że zabierają czas tym, którzy rzeczywiście potrzebują pomocy. Chociaż skoro nie potrafią zrozumieć ironii ( jak widać po komentarzach) to pewnie i tak nic do nich nie dotrze i dalej będą brnąć w swojej pretensjonalności i braku pokory. Szacunek dla Pani Doktor, że wśród tylu przypadków ma siłę jeszcze walczyć z głupotą.

Byłam u pani dr na wizycie z niespełna 4 miesięcznym synem, przyczyna - katar, spodziewałam się, że zostanę potraktowana jak "matka wariatka" biegająca po lekarzach z byle powodu, tymczasem lekarka bardzo dokładnie zbadała i obejrzała dziecko, nie zbagatelizowała problemu, przeprowadziła wywiad, doradziła co jeszcze wprowadzić do leczenia i zaprosiła na kolejna wizytę - kontrolną. Pani Dr okazała się kompetentnym, rzeczowym i konkretnym lekarzem, również uprzejmym...nie rozczulała się specjalnie nad dzieckiem, ale przecież nie o to chodzi na wizycie....jest skuteczna, a to najważniejsze.

Uzyskałam jasne odpowiedzi na zadawane pytania, dodatkowo uzupełniłam swoją wiedzę na temat odżywiania podczas karmienia piersią. Z gabinetu wyszłam bogatsza o wiedzę na temat przepukliny pępkowej, naczyniaków u niemowląt i sposobu odżywiania, a co najważniejsze i bez pliku recept. Nawet przez chwilę nie odczułam, że jestem traktowana protekcjonalnie, co niestety nie jest regułą w gabinetach lekarskich. Moją opinię podziela również mąż, który był obecny w gabinecie podczas badania naszej córki. W naszym odczuciu odczuciu tak powinna wyglądać każda wizyta u lekarza.

Uważam, że doktor Ankiewicz jest bardzo kompetentnym lekarzem. Leczy moją 3 letnią córkę i rocznego synka od około pół roku. Mam do niej zufanie w kwestiach medycznych. Przy pierwszej wizycie mojego synka dokładnie obejrzała, sprawdziła brzuszek. Pierwszy raz widziała małego pacjenta i bardzo wnikliwie go zbadała. Jest bardzo rzeczowa i zawsze "mówi co widzi", jakie jest gardło, jak wygląda ucho...Opisuje to więc ja też wiem jaki jest stan dziecka.Ponadto pyta jakie leki podaję, jaki syrop jest w domu, co używam, żeby niepotrzebnie nie narażać na wydatki i zalecić lek, który już mam. Dla wrażliwych: faktycznie raz zdarzyło się że odpowiedziała wymijająco na pytanie ( dotyczyło rozszerzania diety niemowlaka a nie leczenia pacjenta). W moim odczuciu, pani doktor jest osobą bardzo rzeczową, stonowaną nie należy do osób które cmokają i gugają na widok niemowlaków, nawet tak śicznych jak moje dziecko :-) Jednak nie określiłabym zachowania pani doktor jako niekulturalne czy opryskliwe. Podsumowując dobry lekarz.

Polecam Pani Doktor zajmuje sie moim niespełna 2 letnim synem Jest rzeczowa konkretna i bardzo przyjazna

Polecam
Pani Doktor zajmuje sie moim niespełna 2 letnim synem
Jest rzeczowa konkretna i bardzo przyjazna

Pani doktor przyjechała do nas do goraczkujacego 2,5 dziecka. Pakiet z Enelmedu. Podzielam opinie innych osób które wystawili komentarz, ze Pani Anulewicz zachowywała się podczas całej wizyty (od samego wejścia do domu do wyjścia) arogancko, odpowiadała na pytania ironicznie i speawiaka wrażenie ze moje pytania są śmiesznie proste, wiec odpowiadała rak jakby dziwila się ze nie wiem tego o co pytam. Widocznie nie wiedziałam.. Bo po co bym pytała. Dziecko przy niej totalnie nie potrafiło się uspokoić wiec cały sukces zbadania dziecka należy do rodziców. Wychodziła z domu i ubierala ...

Pani doktor przyjechała do nas do goraczkujacego 2,5 dziecka.
Pakiet z Enelmedu.
Wychodziła z domu i ubierala podczas gdy zadawalam kolejne pytania dotyczące stanu zdrowia mojego dziecka.
W rezultacie po kilku dniach musiałam pójść do rejonowego pediatry bo diagnoza dr Anulewicz okazała się nietrafiona a nie podała mi kilku innych scenariuszy leczenia choroby w przypadku gdyby nie byłoby to na co chciała leczyć córkę.
NIE POLECAM NIKOMU!!!!!
chyba ze ktoś lubi być ponizanym to wtedy jak najbardziej;)

Pani doktor prowadziła moich dwóch synów (przez ok 10 lat). Sporadycznie korzystaliśmy z mężem z jej porad. Jest kompetentna i rzeczowa. Bardzo zajęta i szanująca swój czas - co wiele osób odbiera jako arogancja. Uważam, ze niesłusznie. Zawsze tłumaczyła mi i pokazywała co widzi u moich dzieci (jak wygląda zapalenie ucha, gardło w szkarlatynie itp). Trzeba zadawać rzeczowe pytania, wtedy są konkretne odpowiedzi. W ostatnich latach bardzo zajęta. Ale w przeszłości mogłam zawsze na Nią liczyć. Ufałam jej diagnozom (i nie zawiodłam się).

Profesjonalizm, kompetencja, nigdy sie nie zawiodłam, antybiotyk to u niej ostateczność. Rozwiewa wszystkie moje wątpliwości. Syn ma już 7 lat, a Pani doktor prowadzi go od 13-go miesiąca życia. Poprzedni lekarze to jedna wielka pomyłka. Nie rozpływa się i nie roztkliwia nad problemem, ale szuka rozwiązań, w naszym przypadku zawsze trafionych! Życze sobie takich lekarzy jak najwięcej.

Najlepszy pediatra do jakiego trafiłam z moim dzieckiem.

Najlepszy pediatra do jakiego trafiłam z moim dzieckiem.

Lekarz z prawdziwego powołania. Prowadziła dwójkę moich dzieci, jednak teraz nie przyjmuje dzieci chorych (przychodnia Mediq)i jest to dużym problemem, bo trudno mi teraz znaleźć tak dobrego lekarza.Co do humorów, to każdy z nas je czasem miewa, więc nie przesadzajmy, Pani doktor też jest tylko człowiekiem.