Elżbieta Ankiewicz

Lekarz z prawdziwego powołania. Prowadziła dwójkę moich dzieci, jednak teraz nie przyjmuje dzieci chorych (przychodnia Mediq)i jest to dużym problemem, bo trudno mi teraz znaleźć tak dobrego lekarza.Co do humorów, to każdy z nas je czasem miewa, więc nie przesadzajmy, Pani doktor też jest tylko człowiekiem.

Profesjonalizm, kompetencja, nigdy sie nie zawiodłam, antybiotyk to u niej ostateczność. Rozwiewa wszystkie moje wątpliwości. Syn ma już 7 lat, a Pani doktor prowadzi go od 13-go miesiąca życia. Poprzedni lekarze to jedna wielka pomyłka. Nie rozpływa się i nie roztkliwia nad problemem, ale szuka rozwiązań, w naszym przypadku zawsze trafionych! Życze sobie takich lekarzy jak najwięcej.

Jest to osoba arogancka, niegrzeczna, odzywa się w sposób kpiący, szyderczy do pacjentów, wprowadza nerwową atmosferę. Wydaje się, jakby działa się jej wielka krzywda, że musi przyjmować dzieci. Zadaje głupie pytania nic nie wnoszące do stanu zdrowia dziecka. Czułam się poniżona podczas wizyty, zrobiła ze mnie idiotkę poprzez płytkie komentarze co do mnie, jako młodej matki. Odradzam!!!! Raz tam byłam, i to był mój ostatni!!!!

Pani doktor nieuprzejma,niemiła i sprawia wrażenie jakby przyjmowała za karę.O kompleksowym podejściu do problemu zdrowotnego w ogóle nie można mówić.Małych pacjentów traktuje instrumentalnie.Zero profesjonalizmu.Nie wspomnę o udzielaniu jakichkolwiek wyjaśnień.Odpowiedzi na moje pytania ironiczne ,złośliwe i nic nie wnoszące.Miałam wrażenie ,iż Pani doktor nie posiada wiedzy na dany temat i ogarnia ją wściekłość ,że drążę problem.Jedyną jej ulubioną metodą terapii jest stosowanie antybiotyków,nawet w przypadku gdzie ewidentnie wskazane było zastosowanie miejscowego leczenia.Byłam u tej Pani dwa razy i zapewne nigdy więcej do niej nie trafię.Nie polecam NIKOMU !!! NIE WZBUDZA ŻADNEGO ZAUFANIA !

Pani doktor niemiła, niesymaptyczna. Ktoś już wcześniej pisał, że jest jakby zła że wogóle się przyszło. Ja mam takie same odczucia. Chodziłam do niej z dzieckiem 2 lata, od samego początku nas prowadziła, ale mi się nie podobało jej podejście do mnie, jako młodej matki. Czasami się czułam jakby moje pytania były po prostu głupie-strach było o cokolwiek zapytać. Mąż jednak twierdził że to dobry specjalista i dlatego tak długo moje dziecko było jej pacjentem. Według mnie nie poświęca wystarczająco dużo czasu na wizytę, jest jakaś poddenerwowana-zwłaszcza jeśli przyjmuje dzieci chore. Na pytania odpowiada z łaski.

Bardzo profesjonala.Ma bardzo dobry kontakt z dziećmi. Szuka najlepszych rozwiązań dla zastosowania leczenia.

Bardzo profesjonala.Ma bardzo dobry kontakt z dziećmi.
Szuka najlepszych rozwiązań dla zastosowania leczenia.

dr Ankiewicz NIE polecam! Słyszałam różne opinie o pani doktor, ale postanowiłam sama się przekonać i akurat pasował mi termin wizyty. Totalnie olała problemow mlodej mamy, zero konkretnych odpowiedzi. Tylko przepisywałaby antybiotyki. Niemiła, nieprzyjemna dla małego pacjenta, co w przypadku pediatry to połowa sukcesu! Zaskakująco niemiłe rozczarowanie!

Lekarz bardzo nieuprzejmy, nie wyjaśnił moich wątpiwości związanych z żywieniem dziecka - podejrzenie alergii. Poza tym badał dziecko szybko, z niecierpiwością (5-miesięczne dziecko). Wręcz miałam wrażenie, że Pani doktor jest niezadowolona, że dziecko lekko płakało, jak chciała je zbadać. Mam niesmak po tej wizycie. Nikomu nie poleciłabym tego lekarza.

Wspaniała lekarz, miła uprzejma i bardzo kompetentna. ZDECYDOWANIE POLECAM.

Wspaniała lekarz, miła uprzejma i bardzo kompetentna. ZDECYDOWANIE POLECAM.

lekarz z powołania. Zdecydowanie polecam.

lekarz z powołania. Zdecydowanie polecam.