lekarz Iwona Górska

Pediatra

Niesamowicie empatyczna, ciepła, a przede wszystkim kochająca dzieci i ludzi, bardzo mądra Pani doktor. Zawsze pomoże, nigdy nie odeśle z kwitkiem. Ogromna wiedza, doświadczenie, polecam najlepszy pediatra pod słońcem!

Lekarz z powołania. Wspaniały człowiek i specjalista. Od lat leczy całą naszą rodzinę, a zaczęło się od dzieci. Potrafi bardzo dobrze postawić diagnozę. Ma wspaniałe podejście do dzieci. Oby więcej takich specjalistów.

Od lat leczymy się u Pani doktor, to jest idealny przykład lekarza z powołania. Wiedza, podejście i niezwykłe wyczucie. Uwielbiamy i polecamy mimo, że do Pani Doktor nie tak łatwo sie już dostac.

Nie polecam!!! Zmieniamy lekarza. P.Dr Gorska leczyla corke na astme, mimo ze w tym kierunku nie miala nigdy zleconych badan zadnych, poza testami skornymi które nic nie wykazywaly,oczywiscie prywatnie tez byly zlecone. Bez numerka nie ma nawet szans aby sie dostac do dr.Gorskiej. Nie ma, ze dziecko cierpi, ze ma atak dusznosci, ze skora swedzi,jest goraczka,odeslani zostalismy na nastepny dzien,gdzie tez numerka nie zdarzylismy wyjac.Udalo sie trzeciego dnia z numerkiem. Wizyta trwala 5 min. Nie dostalismy zadnych masci, lekow, nic... Jedynie skierowanie do dermatologa gdzie na wizyte czekac bysmy musieli ponad pol roku!!! Na goraczke Dr.powiedziala "kupcie sobie cos przeciw goraczkowego" bez recepty wyszlismy zadnej. I po co bylo trzy dni walczyc o ten numerek, jak i tak prywatnie musielismy isc po leki do dermatologa. Spychologia!!! Robienie na zlosc.Tyle ze nie mi a dziecku,bo ono wymagalo natychmiastowej pomocy. Nie polecam!!!!

Moja ukochana pani doktor, najlepsza w Legionowie, leczymy się u niej od 13 lat. Jest wspaniałym lekarzem i cudownym człowiekiem.

Najlepsza! Ciepła , kompetentna , dzieci uwielbiają Panią doktor. Od lat leczymy się u Niej.. Nie przepisuje antybiotyków jeśli nie jest konieczne, a czasu ofiarowuje tyle ile potrzeba, dba o pacjenta.

Pozdrawiam P. Iwonę Górską i mam nadzieję, że się jej w życiu nie tylko zawodowym Układa.............mi poszło;.....miętę pić można ją parzyć miętą Magdo, można kogoś darzyć, miętę czuję............................................

Korzystałem z usług kilku pediatrów w Legionowie, ale dr Górska ma opinię najlepszego w tym regionie i nie jest to jedynie moja opinia.

Świetny pediatra! Uśmiechnięta i otwarta do ludzi kobieta.

Świetny pediatra! Uśmiechnięta i otwarta do ludzi kobieta.

bardzo polecam dr.górską jest bardzo miła,ma podejscie do dzieci,przede wszystkim jest skuteczna i dział bardzo szybko ja jestem bardzo zadowolona ze moja córeczka ma taką opieke...