lekarz Iwona Górska

Najlepsza! Ciepła , kompetentna , dzieci uwielbiają Panią doktor. Od lat leczymy się u Niej.. Nie przepisuje antybiotyków jeśli nie jest konieczne, a czasu ofiarowuje tyle ile potrzeba, dba o pacjenta.

Pozdrawiam P. Iwonę Górską i mam nadzieję, że się jej w życiu nie tylko zawodowym Układa.............mi poszło;.....miętę pić można ją parzyć miętą Magdo, można kogoś darzyć, miętę czuję............................................

Świetny pediatra! Uśmiechnięta i otwarta do ludzi kobieta.

Świetny pediatra! Uśmiechnięta i otwarta do ludzi kobieta.

taka osoba nie powinna byc lekarzem, odmówiła zbadania dziecka mimo, że było pacjentem, bo nie miałam numerka. Z chorą córką szukałam prywatnego pediatry , który przyjmie mnie od razu.

Zdecydowanie odradzam!!! Osoba niekompetentna, nie potrafi udzieli żadnych rzeczowych informacji, tylko wypisac lekarstwa. wizyta odbywa się na zasadzie,,aby szybciej''. Nie licz na to, że przyjmie dziecko jako dodatkowego pacjenta, kiedy nie ma numerków. Nieważne, że sytuacja cierpiącego dziecka jest poważna. Omijajcie Panią Doktor z daleka! Moja opinia bardzo negatywna.

Niestety moje zdanie na temat Pani doktor jest całkiem inne niz poprzedników. Zapisałam dziecko kierujac sie opiniami, gdyz bylam nowa w miescie. I niestety bardzo sie rozczarowalam!!!Zdecydowanie nie polecam!!!! Uwazam ze Pani doktor jest osoba niekompetentna, kierujaca niepotrzebnie do innych specjalistow...ktorzy nie potwierdzaja chorob!!( Naraza przez to na ogromne nerwy rodziców i rowniez wydatki!!!

Lekarz, który lubi swoją pracę i nie jest nią znudzony!. Świetny fachowiec, doradca. Mieszkam od przychodni 25 km, ale dla takiego lekarza warto się poświecić!

Pediatra i Lekarz jakich juz prawie nie ma. Wyjatkowy fachowiec. Polecam

Pediatra i Lekarz jakich juz prawie nie ma. Wyjatkowy fachowiec. Polecam

trafilam do P.Gorskiej przypadkiem,bylam nowa w legionowie pomogla mi bardzo i leczy moja tojeczke dzieci do dzis,jest poprostu najlepszym lekarzem jakiego znam,jest Aniolem,moje dzieci ja bardzo lubia,a w szczegolnosci synek.POLECAM !!!!!!!!!!

bardzo polecam dr.górską jest bardzo miła,ma podejscie do dzieci,przede wszystkim jest skuteczna i dział bardzo szybko ja jestem bardzo zadowolona ze moja córeczka ma taką opieke...