lekarz Lidia Koziczak

Urolog

1,9
1,7

Pani doktor prezentuje najniższy możliwy poziom empatii i wyczucia taktu. Jest obcesowa, nieuprzejma. Na moja prośbę o zmianę tonu rozmowy, stwierdziła, że "wszyscy pacjenci są tacy niedouczeni" a ona jest "ofiarą systemu" Nie byłem w stanie wytrwać do końca wizyty i zmuszony byłem wyjść. Odradzam wizyty u tej pani ze wszystkich sił.

Zdecydowanie nie polecam wizyty u pani doktor w ramach NFZ! Nie potrafi znieść informacji o konsultacjach u innego urologa. Obraża się na pacjenta, który jest seniorem! Nie chciała nawet zapisać na kolejną wizytę odsyłając do wspomnianego innego urologa. Szkoda czasu i zdrowia mojego starszego ojca. Dla starszych osób wizyty u urologa nie należą do najprzyjemniejszych a TA pani doktor tylko jeszcze bardziej ich zniechęca! Wstyd!

Uprzejma miła kompetentna polecam głównie za dużą wiedzę i podejście do po pacjenta indywidualnego traktowania i. fachowej pomocy w problemie zdrowotnym

Bardzo profesjonalna i godna polecenia lekarka. Fantastyczne podejście do pacjenta. Po przeczytaniu opinii byłem negatywnie nastawiony ale okazało się, że pani doktor jest doskonałym specjalistą i empatycznym człowiekiem.

Bardzo dobry kontakt, wszystko zostało mi wytłumaczone, zostałem przebadany. Osobiście polecam wizytę u Pani Lidii.

Byłam na wizycie z wujkiem, niepełnosprawnym umysłowo starszym człowiekiem. Pani doktor juz na dzień dobry była wredna. Gdy mówiłam jakie wujek ma objawy, odpowiedziała mi podniesionym i pretensjonalnym tonem, że tak jest zawsze, że panowie przychodzą ze swoimi "adwokatami" w postaci żon - a zaznaczmy, że wypowiadałam się o objawach niepełnosprawnej umysłowo osoby.. Brak cierpliwosci i empatii jeśli chodzi o wykonywanie badania prostaty. Do tego badania nawet nie doszło, wujek zle się polozyl i Pani Doktor stwierdziła, że pacjent nie współpracuje i nie pozwoliła na ponowną próbę ułożenia się. Wujek ...

Brak cierpliwosci i empatii jeśli chodzi o wykonywanie badania prostaty. Do tego badania nawet nie doszło, wujek zle się polozyl i Pani Doktor stwierdziła, że pacjent nie współpracuje i nie pozwoliła na ponowną próbę ułożenia się. Wujek wystraszony, po wyjściu sie poplakal. Dodam, że miesiąc wcześniej dał sobie zrobic to badanie u innego lekarza..
Brak kompetencji interpersonalnych, nie nadaje się do pracy z ludźmi. Szkoda czasu na wizytę

Szkoda czasu na wizytę u tej lekarki, traktuje ludzi jak śmieci, miałem skierowanie w trybie pilnym a ona mi powiedziała że dla niej byłoby pilne gdybym sikał krwią i zwijał się z bólu i nawet mnie nie zbadała

Ta lekarka to obsługa na poziomie rynsztoka. Zero empatii i zero kultury. Omijajcie szerokim łukiem!

Zdecydowanie nie polecam Pani ''doktor". Skierownie pilne to dla niej "wymysł Pana z pogotowia". Nie obchodzi jej zdrowie pacjenta, nie ma nawet chęci wykonania badań i zapoznania się z historią choroby. Przy pierwszym podejściu do wizyty odesłała mnie z kwitkiem bo nie miałem badań, zrobiłem badania krwi, moczu na jej prośbę i wróciłem to stwierdziła, że te "badania dla mnie nic nie znaczą". Porażka, to co dzieje się w służbie zdrowia przez takich lekarzy to dramat.

Zdecydowanie nie polecam Pani ''doktor".
Skierownie pilne to dla niej "wymysł Pana z pogotowia".
Porażka, to co dzieje się w służbie zdrowia przez takich lekarzy to dramat.

Pani doktor to totalna porażka !!! Bez serca! W żadnym razie nie polecam jej . Wizyta prywatna , szkoda pieniędzy na takie traktowanie .