lekarz Lidia Kucza

Laryngolog

Same superlatywy. Przeszedłem od innego laryngologa, którego moja choroba, miałem wrażenie, że przerasta i przez 2 miesiące leczenia różnymi kroplami i substancjami było coraz gorzej (miał wymaz i wiedział z czym walczy). Jak mi przepisał 20 zastrzyków z gentamycyny to już zapaliło mi się czerwone światło. U pani dr Kuczy pierwsze krople i całkowite wyleczenie po tygodniu. Spokojna, kontaktowa, cierpliwa, przemiła osoba (choć poprzedni lekarz tez był przemiły i tylko tyle), stosunkowo młoda, ale taka, że już doświadczona i na bieżąco z postępem medycyny i farmacji, dobrze wyposażony gabinet, no i , co najważniejsze, potrafi wyleczyć.

Pierwszy raz piszę opinię o lekarzu. Na początku chcę zaznaczyć, że byłam przyjęta na NFZ. Poza oględzinami od razu miałam zrobione kompleksowe badanie słuchu, po którym bardzo dokładnie i rzeczowo zostałam poinformowana o diagnozie i sposobie leczenia. Trochę trzeba było poczekać w kolejce, gdyż Pani doktor przyjmuje każdego pacjenta dość długo, ale, sądząc po mojej wizycie - bada ich dokładnie. Na prawdę - lekarz z powołania, jakich, niestety, dzisiaj chyba coraz mniej (zwłaszcza przyjmujących na fundusz). Polecam!

bardzo dobry specjalista, fachowiec w swojej dziedzinie. Super podejście do dzieci i bardzo jasne wyjaśnienie sposobów leczenia. Gorąco polecam!

Nie zawiodłem się, polecono mi lekarkę i jestem zadowolony. Konkretna i fachowa.

wspaniała pani doktor,miła,z dobrym podejsciem do dzieci.posiada dobrze wyposażony gabinet,polecam

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Rybnik"?

pl. Kopernika 3 lok. 4

Wita Stwosza 10

Spejalistyczna Praktyka Lekarska
Wodzisław Śląski, Os.XXX lecia 60
Rybnik

Śląski Ośrodek Onkologii "Sanivitas" Sp. z o.o.
ul. Młyńska 10