lekarz Lidia Surowska

Okulista

Owszem przemiła Pani doktor, ale nagadała się, że źle dobrane okulary psują wzrok, po czym po dwóch tygodniach po dobraniu okularów przez Panią doktor znów mi się popsuł...

W pełni kompetentna i godna polecenia Pani doktor. Ma świetne podejście do każdego pacjenta oraz dobrze i wyczerpująco tłumaczy dolegliwości i choroby związane z oczami. Jeśli do okulisty w Skarżysku to tylko do dr. Lidii Surowskiej

Leczyłam się u wielu okulistów więc mam porównanie. Pani Doktor to nie tylko świetny specjalista, ale także przemiła osoba, która ma wspaniałe podejście do pacjentów także dzieci. Bardzo mi pomogła.

Doskonały lekarz, bardzo profesjonalnie podchodzi do pacjenta i jego choroby, bardzo miła , uprzejma ,tłumaczy pacjentowi chorobę. Bardzo mi pomogła, polecam.

Wciąż poszukujesz "Okulista Skarżysko-Kamienna"?

1 Maja 19

1 Maja 63