dr Lila Anna Pisarek

Alergolog

Do lekarza nie da się dostać, ponad godzinne opóźnienia są norma, nie polecam.Pani w rejestracji też bardzo nie miłe rozłączają się i są opriskliwe.

Dr Pisarek to najlepszy lekarz z jakim kiedykolwiek mieliśmy do czynienia. Jest bardzo dokładna i rzeczowa. Z ogromną uwagą bada dziecko i przeprowadza wywiad. Nie przepisuje leków lekkomyślnie, czy antybiotyków tylko po to żeby mieć kolejnego pacjenta z głowy. Mimo iż nie należy do najtańszych, to wizyta i jej porady są warte swojej ceny.

najlepszy lekarz w radomiu, wyleczyla mnie z astmy 15 lat temu. do tej pory nie wiedzialam co to dusznosc. Niestety moj uklad oddechowy daje o sobie znac powoli, a ja zaluje, ze Pani doktor Pisarek to pediatra, a nie internista i raczej juz nie kwalifikuje sie na leczenie u Niej..

Bardzo dobra doktor nie ma takiej w radomiu

Bardzo dobra doktor nie ma takiej w radomiu

Zgadzam się z poprzednią opinią jest to bardzo dobry lekarz. Pani doktor bada dokładnie, prowadzi bardzo szczegułowy wywiad co do zdrowia dziecka . Ja nawet jestem w stanie poczekać nawet i godzinę dłużej ponieważ wiem że pani doktor zbada dokładnie moje dzieci i ich wyleczy. bardzo polecam.

ŚWIETNY LEKARZ GODNY POLECENIA!!! ZNA SIĘ NA RZECZY MOJE DZIECKO BARDZO JĄ LUBI WIZYTY TO PRZYJEMNOŚĆ TYLKO DŁUGO CZEKA SIĘ W POCZEKALNI BO PANI DOKTOR BARDZO DUŻO CZASU POŚWIĘCA PACJENTOM