dr Lucyna Moćko

Okulista

Potwierdzam nie dawno trafiłem do Pani droktor jest nie tylko świetną specialistką, ale także bardzo uprzejmą i życzliwa osobą. Nie traktuje pacjenta jak "zło konieczne". !!!!!!!!!!!!!!!!!! Oby tylko tacy lekarze nas leczyli !

Pani droktor jest nie tylko świetną specialistką, ale także bardzo uprzejmą i życzliwa osobą. Nie traktuje pacjenta jak "zło konieczne". Oby tylko tacy lekarze nas leczyli!

Chodzę do pani dr Moćko od kilkunastu lat. Każdą wizytę przeprowadza kompleksowo (np. zawsze bada dno oka), tłumaczy obrazowo chorobę i metody leczenia, doradza, jest bardzo uprzejma, w razie potrzeby (u mnie taka była) co jakiś czas kieruje również na profesjonalne badania do kliniki okulistycznej. Nigdy nie miałam zastrzeżeń do dobranych przez nią dla mnie okularów i soczewek kontaktowych, a zdarzyło mi się mieć zastrzeżenia do innych lekarzy. Ma też bardzo dobre podejście do dzieci, jest przyjazna i zabawna :)

Prawdziwy lekarz z powołania. Pani doktor kompleksowo podchodzi do problemu. Wykonuje dokładnie badania i poświęca wystarczająco dużo czasu dla rozwiązania problemu.

Wciąż poszukujesz "Okulista Katowice"?

Łabędzia 8 lok. II
ulica Szara 5
Bielsko-Biała
None
Panewnicka 29
Katowice
ZOZ w Świętochłowicach Sp. z o.o.
ul. Chorzowska 38
Świętochłowice
Praktyka Lekarza Rodzinnego
Powstańców 8/1
Centrum Diagnostyki Laboratoryjnej
pl. Medyków 1
Sosnowiec
Szpital Miejski w Rudzie Śląskiej Sp. z o. o. (Godula)
Wincentego Lipa 2
Ruda Śląska