dr Lucyna Moćko

Po pierwszej wizycie - wow, super lekarz, zna się na rzeczy. Po kilku miesiącach jednak okazuje się, że mam źle dobrane okulary, boli mnie regularnie przez to głowa i po prostu źle widzę (o czym uprzedzało 2 innych lekarzy, ale zaufałam pani doktor). W przychodni (państwowej niestety) terminy na miesiąc/dwa do przodu, ale zgodnie z poradą recepcjonistki podchodzę do gabinetu pani doktor. Niestety, kazała mi czekać 20 minut, tylko po to, żeby po zdaniu "dobrała mi Pani okulary..." stwierdzić z uśmiechem "bez karty nic Pani nie powiem". AHA. Szukam innego ...

Szukam innego lekarza.

Potwierdzam nie dawno trafiłem do Pani droktor jest nie tylko świetną specialistką, ale także bardzo uprzejmą i życzliwa osobą. Nie traktuje pacjenta jak "zło konieczne". !!!!!!!!!!!!!!!!!! Oby tylko tacy lekarze nas leczyli !

Pani droktor jest nie tylko świetną specialistką, ale także bardzo uprzejmą i życzliwa osobą. Nie traktuje pacjenta jak "zło konieczne". Oby tylko tacy lekarze nas leczyli!

Chodzę do pani dr Moćko od kilkunastu lat. Każdą wizytę przeprowadza kompleksowo (np. zawsze bada dno oka), tłumaczy obrazowo chorobę i metody leczenia, doradza, jest bardzo uprzejma, w razie potrzeby (u mnie taka była) co jakiś czas kieruje również na profesjonalne badania do kliniki okulistycznej. Nigdy nie miałam zastrzeżeń do dobranych przez nią dla mnie okularów i soczewek kontaktowych, a zdarzyło mi się mieć zastrzeżenia do innych lekarzy. Ma też bardzo dobre podejście do dzieci, jest przyjazna i zabawna :)

Prawdziwy lekarz z powołania. Pani doktor kompleksowo podchodzi do problemu. Wykonuje dokładnie badania i poświęca wystarczająco dużo czasu dla rozwiązania problemu.