lek. med. Łukasz Bartkowiaklek. med. Łukasz Bartkowiak - zdjęcie profilowe

Laryngolog

Specjalista Laryngolog.
tel: 784 786 645
e-mail: lukasz.bartkowiak@orl24.pl
Absolwent Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.
Od 2005 ...

Specjalista Laryngolog.
tel: 784 786 645
e-mail: lukasz.bartkowiak@orl24.pl
Absolwent Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.
Od 2005 do 2013 zatrudniony w Klinice Otolaryngologii i Onkologii Laryngologicznej Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu ul: Przybyszewskiego.
Członek Polskiego Towarzystwa Otorynolaryngologów - Chirurgów Głowy i Szyi.
Zainteresowania zawodowe obejmują techniki endoskopowe w otolaryngologii, nowoczesne metody diagnostyczne, telemedycyna.
S...

Po wizycie jestem pod ogromnym wrażeniem. Pan Doktor jest bardzo dobrym specjalistą. Pochodzi indywidualnie i profesjonalnie do każdego pacjenta i jego choroby.

Kapitalny lekarz z pasją i powołaniem, mocno świadomy pełnionej misji, z dużą atencją wsłuchujący się w potrzeby pacjenta. Z całą odpowiedzialnością polecam Pana Bartkowiaka zwłaszcza tym którym w poszukiwaniu pomocy i zrozumienia zaczyna brakować sił...

co do kompetencji się nie wypowiadam , byłem 2 razy i chyba o 2 za dużo, bo taki dobry jest doktor, wystarczy raz i można wszystko wiedzieć.

Bardzo dobry specjalista,kompleksowe badanie,trafna diagnoza,opieka po wizycie.Indywidualne podejście do pacjenta,czas i serdeczność.Wysoki profesjonalizm.Bardzo gorąco polecam!!!!! Zadowolona pacjentka.

Pan Doktor, jest najbardziej kompetentnym i sympatycznym lekarzem jakiego poznałam. Po kilku latach "walki" z zapaleniami ucha dzięki niemu mam to już za sobą. Kompleksowe badanie i wywiad, dobrze dobrane leki i przede wszystkim wyjaśnienie choroby i przebiegu leczenia! Pozdrawiam mailowapacjentka

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Poznań"?

Ostima - specjalistyczna terapia manualna
Emilii Sczanieckiej 1a/24
Poznań

ulica Dolna Wilda 16 A/5
61-552 Poznań

Szpital Kliniczny Im.H.Swiecickiego UM Im.K.Marcinkowskiego w Poznaniu
60-355 Poznań

UNIWERSYTET MEDYCZNY katedra i klinika chorów wewnętrznych metabolicznych i dietetyki
Poznań ul Przybyszewskiego 49
60-355 Poznań