Lekarze Laryngolog Poznań

lek. med. Łukasz Bartkowiak

lek. med. Łukasz Bartkowiak

Międzychodzka 7b lok. 106
60-371 Poznań

Kapitalny lekarz z pasją i powołaniem, mocno świadomy pełnionej misji, z dużą atencją wsłuchujący się w potrzeby pacjenta. Z całą odpowiedzialnością polecam Pana Bartkowiaka zwłaszcza tym którym w poszukiwaniu pomocy i zrozumienia zaczyna brakować sił...
Opinia dodana przez: Grzegorz
{'id': 25484, 'name': u'Pozna\u0144'} Laryngolog
                                       lekarz Anna Pasterska

lekarz Anna Pasterska

gabinet
Emilii Sczanieckiej
Poznań

Zgłosiłem się do Pani doktor, z przewlekłym katarem (utrzymującym się ponad miesiąc), krwawieniem z nosa i obniżonym zmysłem powonienia. Moim głównym celem było wykonanie badania fiberoskopem. Jednak po przeprowadzonym wywiadzie, Pani doktor uznała, że dane badanie jest zbędne i tylko obejrzała moje drogi oddechowe, po czym nie podała pełnej diagnozy, tylko stwierdziła, że jest to prawdopodobnie obecnie panujący wirus, połączony z ogólnym osłabieniem organizmu. Przepisała mi tylko jedne krople do ...
Opinia dodana przez: S

dr n. med. Tomasz Kopec

Szpital Kliniczny Im.H.Swiecickiego UM Im.K.Marcinkowskiego w Poznaniu
60-355 Poznań

Pierwszy raz w życiu trafiłam na tak wspaniałego lekarza. Jest bardzo uprzejmy, troszczy się o każdego pacjenta i do każdego przypadku podchodzi indywidualnie. Na początku chodziłam na wizyty w ramach NFZ, ale w tamtym roku przychodnia na ul. Zakopiańskiej w której pan doktor przyjmuje nie dostała kontraktu z NFZtu i teraz wizyty kosztują 100 zł. Ale z tego co wiem to doktor tez przyjmuje w przychodni przy szpitalnej na Przybyszewskiego ...

dr n. med. Karol Piątkowski

Medical Prestige
Barana 15, os. Zodiak (wjazd od strony ul. Kurlandzkiej)
61-244 Poznań

Pan doktor Karol Piatkowski to bardzo dobry specjlista i przemily czlowiek.Cierpliwy,spokojny,wyrozumialy,EMPATYCZNY :-)!!.Lekarz z powolania z dobrym sercem.Ma szcunek do swoich małych pacjentow i ich rodzicow,moge mowic o nim tylko w samych superlatywach.Juz kilka lat temu moj najstarszy syn byl pacjentem pana doktora i mial wycinany trzeci migdalek,a 29 sierpnia kolejny syn przechodzil ten zabieg oczywiscie u doktora Piatkowskiego.Wszystko jak po masle,dzieciaki po zabiegu czuja sie naprawdę bardzo dobrze mysle,ze miedzy ...
Opinia dodana przez: Ania

dr hab. n. med. Jerzy Zakrzewski

Szydłowska 36a
60-651 Poznań

Człowiek z wielkim doświadczeniem zawodowym. Mimo tytułów (nie tylko naukowych) nie wynosi się i nie wymądrza się przed pacjentem. Jeśli jest taka potrzeba kieruje na dodatkowe badania (mnie skierował -oprócz audiogramu- na NMR oraz na konsultację neurochirurgiczną i wyszło... oprócz uszkodzenia ucha wewnętrznego, uszkodzenie pourazowe rdzenia kręgowego). Zauważam że Pan Prof. Jerzy Zakrzewski posiada nie tylko dużą wiedzę w zakresie otorynolaryngologii, ale też w pokrewnych dziedzinach medycyny.

lekarz Wanda Skrobisz

Empatia Ośrodek Psychoterapii
ul. Mickiewicza 31
Poznań

Super doktor. Zawsze stara się pomóc.Ma czas dla pacjenta. Jest obiektywna i wymagajaca

dr n. med. Anna Bartochowska

Laryngolog

UNIWERSYTET MEDYCZNY katedra i klinika chorów wewnętrznych metabolicznych i dietetyki
Poznań ul Przybyszewskiego 49
60-355 Poznań

Cudowna! Prawdziwa! Szczera! Po prostu Pani Doktor jak z filmu- Anioł. Ciągle uśmiechnięta, miła profesjonalna. Polecam w stu procentach! Miałem operację na początku grudnia 2019r. przez Panią dr Bartochowską, która znakomicie się udała. Do dnia dzisiejszego jestem pod opieką Pani Doktor. Bardzo dobry lekarz, profesjonalista. Miałem szczęście, że trafiłem pod Jej opiekę. Tak już zostanie na zawsze!
Opinia dodana przez: Paweł

dr n. med. Aleksandra Korytowska

Podchorążych 32
60-655 Poznań

Pani Doktor Aleksandra Korytowska to najlepszy specjalista w dziedzinie otolaryngologii jakiego spotkałam. Dzięki profesjonalizmowi, szybkiej reakcji oraz determinacji Pani Doktor szczęśliwie przeszłam operację ślinianki podżuchwowej i pomimo "miażdżącej" diagnozy 8 lat temu nadal cieszę się życiem i zawsze mogę liczyć na fachową pomoc ze strony Pani Doktor. Jest nie tylko WYBITNYM SPECJALISTĄ, ale i CUDOWNĄ KOBIETĄ z sercem na dłoni, bezgranicznie oddaną swojej pracy! Jest lekarzem z powołania!!!Na oddziale otolaryngologii, ...
Opinia dodana przez: Dorota

dr n. med. Piotr Pieńkowski

Wielkopolskie Centrum Onkologii im. M. Skłodowskiej-Curie
Garbary 15
61-866 Poznań

Witam moja opinia na temat Pana doktora to same plusy. Ponad 10 lat temu przyjął mnie bez umówionego terminu wizyty od razu zlecił badania i w ciągu 3 tygodni poszłam na zabieg. Pan doktor mnie operował i po zabiegu ta jego troska o pacjenta to jest nie do. Pomyślenia z jaką troska podchodzi po 6 miesiącach miałam na tym odziale następny zabieg usunięcia tarczycy prawostronej i tu też jestem zadowolona ...
Opinia dodana przez: Iwona

dr hab. n. med. Andrzej Obrębowski

Laryngolog, Audiolog

św. Marcin 9
61-867 Poznań

Bardzo dobry specjalista z wieloletnim doświadczeniem.Idealne podejście do dzieci.Polecam
Polecam - lekarz posiada wiedzę z zakresu swoich specjalizacji, moje dziecko kompleksowo prowadzi
Wyjątkowy lekarz oraz specjalista, osoba z ogromnym doświadczeniem. Zaangażowany w problem pacjenta oraz chorobę! Poświęca tyle czasu na wizytę ile potrzebne, a nie tyle żeby obsłużyć najwięcej pacjentów....co w dzisiejszych czasach jest rzadkością. W spokoju oraz z zrozumieniem wytłumaczyła co mi dolega i jak postępować. Lekarz na 5+ !!! Polecam!!!! Pani Doktor jako jedna z nielicznych pomogła kolejny raz wyleczyć mnie z problemów z zatokami!
Opinia dodana przez: Michał R

dr n. med. Maciej Wróbel

Poznań ul Przybyszewskiego 49
60-355 Poznań

Polecam Pana Doktora! Byłam u niego kilka razy sama a także z synkiem. Wszystko dokładnie wytłumaczył, synek nie wystraszyl się podczas badania. Kompetentny i miły lekarz.
Opinia dodana przez: marika
Byłam na ostrym dyżurze z mężem (mąż stracił słuch w czasie kąpieli w jeziorze),lekarz poświęcił 1,5 godziny czasu.Jest wspaniałym "fachowcem",w dodatku przesympatyczny i skuteczny. Jeszcze raz bardzo dziękuję za tak wspaniałego specjalistę i za pomoc którą otrzymaliśmy.
Profesjonalne podejście, niesamowita cierpliwość w stosunku do dzieci. Diagnoza zawsze trafna i oparta na faktach a nie na domysłach. Polecam wszystkim !!
Opinia dodana przez: Grzegorz

dr n. med. Jacek Pawlik

Cieszkowskiego
60-462 Poznań

Właśnie wróciliśmy z tygodniowego pobytu na oddziale dr Pawlika. Wspaniały człowiek i lekarz. Wyleczył naszego synka ze schorzenia którego u nas w Szczecinie lekarze nie chcieli się podjąć. Jesteśmy bardzo wdzięczni zarówno jemu jak i cudownemu personelowi oddziału laryngologicznego. DZIĘKUJEMY.

dr n. med. Łukasz Borucki

Mój Dietetyk - M.P. MEDICAL
Marcelińska 96C/216
Poznań

Serdecznie polecam Doktora Boruckiego, kompetentny i mega specjalista w swojej dziedzinie jak i nie tylko co jest w tych czasach rzadkością
Opinia dodana przez: Ewelina

dr n. med. Aleksandra Krokowicz

Laryngolog

Pielęgniarski Ośrodek Medycyny Środowiskowo- Rodzinnej "NOSOCOMA" s.c.
Grochowska 50
60-332 Poznań

Uprzejma i bardzo pomocna lekarka. Najlepsza na całą Wielkopolskę.Potrafi rozwiązać każdy problem, czego inni nie potrafią. Polecam każdemu. Wielki szacunku dla tej wspaniałej Pani doktor.
Opinia dodana przez: Rybcia

dr n. med. Joanna Zabel-Olejnik

Laryngolog, Pediatra

Murawa 37b
60-321 Poznań

Bardzo przyjemna. Niesamowicie zainteresowana pacjentem. Przyjmuje nawet na "CITO". Nawet przez tel. poradzi jaki lek masz wziąć. Pyta się przez tel. jak się czujesz? Jak winda w poradni się zepsuła, zeszła do pacjenta na dół. Widać, że jest naprawdę dobrym lekarzem i to z sercem! Szczerze polecam. Jeszcze tak zainteresowanego pacjentem lekarza nie spotkałam. Ocena 10/10. Tylko dziękować. Lekarz na medal.
Opinia dodana przez: Błękitne niebo

dr n. med. Katarzyna Nowak

Rumcajsa 2a
61-697 Poznań

Doskonały diagnosta. Wysoka kultura. Pełen profesjonalizm , niezależnie czy wizyta realizowana w Certusie czy w Gabinecie Pani Doktor przy ulicy Dąbrowskiego 301. Pomogła mnie w przewlekłym zapaleniu ucha środkowego. Polecam. Ceny przystępne. Dogodne terminy. Gabinet 21 wiek..Z opieki Pani Doktor korzystam ok. 20 lat. Panią Dr Nowak Poleciła mi Pani Profesor Kruk Zagajewska. - której za wszystko serdecznie dziękuje. Obydwu Panią przesyłam wyrazy głębokiego szacunku.
Opinia dodana przez: Krzysztof