Lekarze Laryngolog Poznań

- 53
Kapitalny lekarz z pasją i powołaniem, mocno świadomy pełnionej misji, z dużą atencją wsłuchujący się w potrzeby pacjenta. Z całą odpowiedzialnością polecam Pana Bartkowiaka zwłaszcza tym którym w poszukiwaniu pomocy i zrozumienia zaczyna brakować sił...
Opinia dodana przez: Grzegorz
Zgłosiłem się do Pani doktor, z przewlekłym katarem (utrzymującym się ponad miesiąc), krwawieniem z nosa i obniżonym zmysłem powonienia. Moim głównym celem było wykonanie badania fiberoskopem. Jednak po przeprowadzonym wywiadzie, Pani doktor uznała, że dane badanie jest zbędne i tylko obejrzała moje drogi oddechowe, po czym nie podała pełnej diagnozy, tylko stwierdziła, że jest to prawdopodobnie obecnie panujący wirus, połączony z ogólnym osłabieniem organizmu. Przepisała mi tylko jedne krople do ...
Opinia dodana przez: S
Pan doktor Karol Piatkowski to bardzo dobry specjlista i przemily czlowiek.Cierpliwy,spokojny,wyrozumialy,EMPATYCZNY :-)!!.Lekarz z powolania z dobrym sercem.Ma szcunek do swoich małych pacjentow i ich rodzicow,moge mowic o nim tylko w samych superlatywach.Juz kilka lat temu moj najstarszy syn byl pacjentem pana doktora i mial wycinany trzeci migdalek,a 29 sierpnia kolejny syn przechodzil ten zabieg oczywiscie u doktora Piatkowskiego.Wszystko jak po masle,dzieciaki po zabiegu czuja sie naprawdę bardzo dobrze mysle,ze miedzy ...
Opinia dodana przez: Ania
Człowiek z wielkim doświadczeniem zawodowym. Mimo tytułów (nie tylko naukowych) nie wynosi się i nie wymądrza się przed pacjentem. Jeśli jest taka potrzeba kieruje na dodatkowe badania (mnie skierował -oprócz audiogramu- na NMR oraz na konsultację neurochirurgiczną i wyszło... oprócz uszkodzenia ucha wewnętrznego, uszkodzenie pourazowe rdzenia kręgowego). Zauważam że Pan Prof. Jerzy Zakrzewski posiada nie tylko dużą wiedzę w zakresie otorynolaryngologii, ale też w pokrewnych dziedzinach medycyny.
Super doktor. Zawsze stara się pomóc.Ma czas dla pacjenta. Jest obiektywna i wymagajaca
Pierwszy raz w życiu trafiłam na tak wspaniałego lekarza. Jest bardzo uprzejmy, troszczy się o każdego pacjenta i do każdego przypadku podchodzi indywidualnie. Na początku chodziłam na wizyty w ramach NFZ, ale w tamtym roku przychodnia na ul. Zakopiańskiej w której pan doktor przyjmuje nie dostała kontraktu z NFZtu i teraz wizyty kosztują 100 zł. Ale z tego co wiem to doktor tez przyjmuje w przychodni przy szpitalnej na Przybyszewskiego ...
Polecam - lekarz posiada wiedzę z zakresu swoich specjalizacji, moje dziecko kompleksowo prowadzi

dr hab. n. med. Andrzej Obrębowski

Laryngolog, Audiolog

Bardzo dobry specjalista z wieloletnim doświadczeniem.Idealne podejście do dzieci.Polecam
Pani Doktor Aleksandra Korytowska to najlepszy specjalista w dziedzinie otolaryngologii jakiego spotkałam. Dzięki profesjonalizmowi, szybkiej reakcji oraz determinacji Pani Doktor szczęśliwie przeszłam operację ślinianki podżuchwowej i pomimo "miażdżącej" diagnozy 8 lat temu nadal cieszę się życiem i zawsze mogę liczyć na fachową pomoc ze strony Pani Doktor. Jest nie tylko WYBITNYM SPECJALISTĄ, ale i CUDOWNĄ KOBIETĄ z sercem na dłoni, bezgranicznie oddaną swojej pracy! Jest lekarzem z powołania!!!Na oddziale otolaryngologii, ...
Opinia dodana przez: Dorota
Doktor bardzo miły, spokojny, rzeczowy, super podejście do małych dzieci, dokładny w badaniu. Spokojnie wytłumaczy obrazowo schorzenie. Szczerze polecam !!!
Opinia dodana przez: paulina
Cudowna! Prawdziwa! Szczera! Po prostu Pani Doktor jak z filmu- Anioł. Ciągle uśmiechnięta, miła profesjonalna. Polecam w stu procentach! Miałem operację na początku grudnia 2019r. przez Panią dr Bartochowską, która znakomicie się udała. Do dnia dzisiejszego jestem pod opieką Pani Doktor. Bardzo dobry lekarz, profesjonalista. Miałem szczęście, że trafiłem pod Jej opiekę. Tak już zostanie na zawsze!
Opinia dodana przez: Paweł
Witam moja opinia na temat Pana doktora to same plusy. Ponad 10 lat temu przyjął mnie bez umówionego terminu wizyty od razu zlecił badania i w ciągu 3 tygodni poszłam na zabieg. Pan doktor mnie operował i po zabiegu ta jego troska o pacjenta to jest nie do. Pomyślenia z jaką troska podchodzi po 6 miesiącach miałam na tym odziale następny zabieg usunięcia tarczycy prawostronej i tu też jestem zadowolona ...
Opinia dodana przez: Iwona
Ostatnio poddalem sie zabiegowi usuniecia migdalkow. Podczas calego procesu leczenia obejmujacego diagnostyke, zabieg i leczenie pooperacyjne Dr Sipurzynska-Feder byla niezwykle kompetentna, profesjonalna, z cierpliwoscia wyjasniala trudne zagadnienia, z troska podchodzila do kazdego problemu, a nade wszystko, byla zawsze zyczliwa, uprzejma i gotowa interweniowac w kazdej sytuacji, nawet poza godzinami pracy, poswiecajac swoj czas prywatny. Kazdemu pacjentowi zycze takiej fachowej opieki, co wiecej, uwienczonej wyleczeniem.
Opinia dodana przez: Krzysztof
Polecam Pana Doktora! Byłam u niego kilka razy sama a także z synkiem. Wszystko dokładnie wytłumaczył, synek nie wystraszyl się podczas badania. Kompetentny i miły lekarz.
Opinia dodana przez: marika
Byłam na ostrym dyżurze z mężem (mąż stracił słuch w czasie kąpieli w jeziorze),lekarz poświęcił 1,5 godziny czasu.Jest wspaniałym "fachowcem",w dodatku przesympatyczny i skuteczny. Jeszcze raz bardzo dziękuję za tak wspaniałego specjalistę i za pomoc którą otrzymaliśmy.
Profesjonalne podejście, niesamowita cierpliwość w stosunku do dzieci. Diagnoza zawsze trafna i oparta na faktach a nie na domysłach. Polecam wszystkim !!
Opinia dodana przez: Grzegorz
Właśnie wróciliśmy z tygodniowego pobytu na oddziale dr Pawlika. Wspaniały człowiek i lekarz. Wyleczył naszego synka ze schorzenia którego u nas w Szczecinie lekarze nie chcieli się podjąć. Jesteśmy bardzo wdzięczni zarówno jemu jak i cudownemu personelowi oddziału laryngologicznego. DZIĘKUJEMY.
Doskonały diagnosta. Wysoka kultura. Pełen profesjonalizm , niezależnie czy wizyta realizowana w Certusie czy w Gabinecie Pani Doktor przy ulicy Dąbrowskiego 301. Pomogła mnie w przewlekłym zapaleniu ucha środkowego. Polecam. Ceny przystępne. Dogodne terminy. Gabinet 21 wiek..Z opieki Pani Doktor korzystam ok. 20 lat. Panią Dr Nowak Poleciła mi Pani Profesor Kruk Zagajewska. - której za wszystko serdecznie dziękuje. Obydwu Panią przesyłam wyrazy głębokiego szacunku.
Opinia dodana przez: Krzysztof
Uprzejma i bardzo pomocna lekarka. Najlepsza na całą Wielkopolskę.Potrafi rozwiązać każdy problem, czego inni nie potrafią. Polecam każdemu. Wielki szacunku dla tej wspaniałej Pani doktor.
Opinia dodana przez: Rybcia
Serdecznie polecam Doktora Boruckiego, kompetentny i mega specjalista w swojej dziedzinie jak i nie tylko co jest w tych czasach rzadkością
Opinia dodana przez: Ewelina