lekarz Stanisław Klisowski

Laryngolog

Gdybym posłuchał tego lekarz migdałków nie miałbym od 3 lat. A tak mam i zdrowe od 2 lat. Taka refleksja po latach.

Jezeli wierzysz w pseudo diagnozy majace na celu uspokoic nerwy to poszukaj innego slodziaka doktorka. Klisza jest najwiekszym konkretem jakiego mialem przyjemnosc poznac. Troche oschly;) ale 2 pokolenie, w naszej rodzinie korzysta z doswiadczenia Doktorka i koniec końców każdy problem zostal rozwiązany. Antyszczepy z daleka od Mistrza!;):)

Nie polecam , ze względu za nerwowe podejście do pacjentów, szkoda bo wydawało mi się że będzie inaczej dopóki dopóty człowiek nie musiał skorzystać.

Doświadczenie ma znaczenie. nie wszyscy lubią być cackani przez lekarzy, ten specjalista zdecydowanie do takich nie należy. mój problem rozwiązał od ręki i tego oczekuje się od prawdziwego fachowca.

Dobry lekarz pozegnalem chorobe z dnia na dzien:-)

Dobry lekarz pozegnalem chorobe z dnia na dzien:-)

Pierwsze moje wrażenie jakie na mnie zrobił (zimny,oschły,nieprzyjemny)ale dobry fachowiec!miałam usuwane migdałki i jestem bardzo zadowolona.

6 lat temu jako dziesięcioletnie dziecko poszłąm na wizytę do pana Klisowskiego , ponieważ miałam problem z migdałkami od zawsze - były powiększone. Ledwo zajrzał, ocenił, że należy usunąć. Zabieg odbył się pomyślnie, przez tydzień po zabiegu nie mogłam mówić, ale z czasem minęło i było wszystko ok dopóki nie poszłam na wizytę kontrolną po zabiegu . Jako małe dziecko byłam dosyć przestraszona, ale zaistniała sytuacja przeszła samą siebie. Nagle pan podchodzi z wielkimi "cążkami", otwiera mi buzie i próbuj wyciągnąc mi szwy z końca gardła.. Pamiętam to do dziś.. wiem, że i tak mi ich nie wyciągnął, bo uciekłam z gabinetu i juz nigdy więcej do niego nie wróciłam, a szwy "wyjęły" się same ..

polecam , fachowiec , wyleczył córkę , podszedł do choroby całościowo a nie tylko np. migdałki, może szorstki ale fachowiec a nie chodzi się do lekarza na ploty a po pomoc w powrocie do zdrowia

Ja również trafiłam do doktora z polecenia, i od tego czasu skocćzyły się moje problemy zdrowotne:) polecam

poleciłem wielu znajomym i wszyscy naprawdę byli bardzo zadowoleni.

poleciłem wielu znajomym i wszyscy naprawdę byli bardzo zadowoleni.