lekarz Stanisław Klisowski

Laryngolog

3,7
3,4
3,6

6 lat temu jako dziesięcioletnie dziecko poszłąm na wizytę do pana Klisowskiego , ponieważ miałam problem z migdałkami od zawsze - były powiększone. Ledwo zajrzał, ocenił, że należy usunąć. Zabieg odbył się pomyślnie, przez tydzień po zabiegu nie mogłam mówić, ale z czasem minęło i było wszystko ok dopóki nie poszłam na wizytę kontrolną po zabiegu . Jako małe dziecko byłam dosyć przestraszona, ale zaistniała sytuacja przeszła samą siebie. Nagle pan podchodzi z wielkimi "cążkami", otwiera mi buzie i próbuj wyciągnąc mi szwy z końca gardła.. Pamiętam to do dziś.. wiem, że i tak mi ich nie wyciągnął, bo uciekłam z gabinetu i juz nigdy więcej do niego nie wróciłam, a szwy "wyjęły" się same ..

Nie polecam , ze względu za nerwowe podejście do pacjentów, szkoda bo wydawało mi się że będzie inaczej dopóki dopóty człowiek nie musiał skorzystać.

polecam , fachowiec , wyleczył córkę , podszedł do choroby całościowo a nie tylko np. migdałki, może szorstki ale fachowiec a nie chodzi się do lekarza na ploty a po pomoc w powrocie do zdrowia

Doświadczenie ma znaczenie. nie wszyscy lubią być cackani przez lekarzy, ten specjalista zdecydowanie do takich nie należy. mój problem rozwiązał od ręki i tego oczekuje się od prawdziwego fachowca.

Dobry lekarz pozegnalem chorobe z dnia na dzien:-)

Dobry lekarz pozegnalem chorobe z dnia na dzien:-)

Pierwsze moje wrażenie jakie na mnie zrobił (zimny,oschły,nieprzyjemny)ale dobry fachowiec!miałam usuwane migdałki i jestem bardzo zadowolona.

Ja również trafiłam do doktora z polecenia, i od tego czasu skocćzyły się moje problemy zdrowotne:) polecam

poleciłem wielu znajomym i wszyscy naprawdę byli bardzo zadowoleni.

poleciłem wielu znajomym i wszyscy naprawdę byli bardzo zadowoleni.

Dobry lekarz, zdecydowanie potrafi pomóc.

Dobry lekarz, zdecydowanie potrafi pomóc.

Przyjmuje pacjentów przy otwartych drzwiach,gdyż ma problemy ze słuchem i nie słyszy pukania do drzwi... Nie pomógł mi wogóle, za to wyciągnął kase za niepotrzebny zabieg i zaordynował długie leczenie kilkoma antybiotykami,ktore wcale nie rozwiązało problemu a tylko dodatkowo mnie osłabiło. nie polecam