dr n. med. Elżbieta Sipurzyńska-Feder

Laryngolog

Wyjątkowy lekarz oraz specjalista, osoba z ogromnym doświadczeniem. Zaangażowany w problem pacjenta oraz chorobę! Poświęca tyle czasu na wizytę ile potrzebne, a nie tyle żeby obsłużyć najwięcej pacjentów....co w dzisiejszych czasach jest rzadkością. W spokoju oraz z zrozumieniem wytłumaczyła co mi dolega i jak postępować. Lekarz na 5+ !!! Polecam!!!! Pani Doktor jako jedna z nielicznych pomogła kolejny raz wyleczyć mnie z problemów z zatokami!

Ostatnio poddalem sie zabiegowi usuniecia migdalkow. Podczas calego procesu leczenia obejmujacego diagnostyke, zabieg i leczenie pooperacyjne Dr Sipurzynska-Feder byla niezwykle kompetentna, profesjonalna, z cierpliwoscia wyjasniala trudne zagadnienia, z troska podchodzila do kazdego problemu, a nade wszystko, byla zawsze zyczliwa, uprzejma i gotowa interweniowac w kazdej sytuacji, nawet poza godzinami pracy, poswiecajac swoj czas prywatny. Kazdemu pacjentowi zycze takiej fachowej opieki, co wiecej, uwienczonej wyleczeniem.

Specjalista może i dobry, ale wizyty odbywają się czsami z godzinnym poóżnieniem mimo ustalonej godziny.

Bardzo dobry fachowiec, poświęca dużo czasu pacjentowi, wytłumaczy wszystko co niezrozumiałe. Byłem w szpitalu po operacji, przyjechała w niedziele, chociaż nie musiała, gorąco polecam Panią Doktor.

PANI DOKTOR JEST NAPRAWDĘ ODDANYM CZŁOWIEKIEM NA WŁAŚCIWYM MIEJSCU ZA TO NASZ FUNDUSZ WIELE RZECZY HAMUJE I WRĘCZ UTRUDNIA. . .

Gorąco polecam. Bardzo fachowa i kompetentna pani doktor.

Gorąco polecam. Bardzo fachowa i kompetentna pani doktor.

Bardzo dobry lekarz! Kompetentna, komunikatywna i miła osoba.

Bardzo dobry lekarz! Kompetentna, komunikatywna i miła osoba.

Pani doktór jest wspaniała,bardzo dobry fachowiec,oddana dla pacjentów w każdy dzień.

Pani doktor jest fachowcem z najwyższej półki.Przy tym osobą bardzo miłą,mającą na celu zawsze dobro pacjenta.Polecam z całego serca.

Polecam - dobry specjalista, uratowała moje gardło

Polecam - dobry specjalista, uratowała moje gardło