dr n. med. Aleksandra Krokowicz

Laryngolog

Uprzejma i bardzo pomocna lekarka. Najlepsza na całą Wielkopolskę.Potrafi rozwiązać każdy problem, czego inni nie potrafią. Polecam każdemu. Wielki szacunku dla tej wspaniałej Pani doktor.

Dr. Krokowicz poradzila sobie bez zarzutu z moimi zatokami - najpierw dzieki zrobionej przez nia punkcji odzyskalam droznosc, a po korekcji przegrody minela cala reszta - zegnaj przewlekle zapalenie zatok, migreno, katarze! Lekarz godny polecenia!

Jako pierwsza z wielu poprawnie zdiagnozowała przyczynę częstej niedrożności nosa. Powodem była lekko krzywa przegroda. Po wyprostowaniu, w Chirurgii Poznańskiej, jeszcze przy ul. Piątkowskiej, problem zniknął. Zabieg wykonano "na NFZ" mimo to obsługa na wysokim poziomie, pod pełną narkozą. Polecam.

Polecam.

Nie polecam. Trafiłam do pani doktor z miesięcznym katarem, którego nie mogłam wyleczyć i do którego doszedł obrzęk migdałków. Na pierwszej wizycie pani doktor przepisała mi antybiotyk i z tej wizyty w sumie jestem zadowolona. Zniechęcenie przyszło po drugiej wizycie (kontrola, również 100 zł). Antybiotyk wyleczył moje migdałki, ale nie poradził sobie z katarem (nadal miałam ciągle zatkany nos i ropny katar). Niestety na 3 minutowej wizycie pani doktor uznała, że to nic takiego, że mam psikać do nosa i że przez parę dni przejdzie. Na moje nieśmiałe stweirdzenie, że przecież tak robiłam cały miesiąc i nie pomogło, pani doktor powiedziała, że teraz na pewno przejdzie. Oczywiście nie przeszło, a na kolejną, 3 minutową wizytę za 100 zł nie mam ochoty. Musiałam więc szukać innego laryngologa

Bardzo dobry lekarz. Spokojny, opanowany, rzeczowy. Przeprowadzał u mnie zabieg wycięcia migdałków podniebiennych. Od początku do końca czułam, że jestem w dobrych rękach. Przed zabiegiem wizyta kontrolna, po wycięciu - również. Przed zabiegiem dokładnie mogłam się dowiedzieć czego mogę się spodziewać po usunięciu migdałków. Z chęcią poddam się również zabiegowi prostowania przegrody nosa... bardzo rzetelny lekarz.

Na wizycie nie dowiedziałam się nic ponad to co powiedział i doradził lekarz rodzinny

(w centrum Medicover) na wizytę poszłam nastawiona sceptycznie, mając przewlekłe problemy z gardłem, migdałkami, węzłami itp i okazało się, że w końcu ktoś sensownie potrafił zdiagnozować problem całościowo, dziękuję

bardzo miła i sympatyczna pani doktor, a do tego dobry specjalista.

bardzo miła i sympatyczna pani doktor, a do tego dobry specjalista.

Pani Doktor to fenomenalny lekarz i człowiek..przeszłam u Pani Doktor zabieg usunięcia migdałków-pani Doktor namawiała by jej zaufać i wybrać znieczulenie miejscowe a nie ogólne.To była bardzo dobra decyzja.Zabieg przeprowadzony szybko, bezboleśnie i fachowo - co wpłynęło na zmniejszony ból po zabiegu i szybkość powrotu do zdrowia.Lekarz godny polecenia, wzbudzający zaufanie.Nie zawiodłam się!

Wspaniały lekarz.Z całego serca polecam!!!Pełen profesjonalizm i podejście do pacjenta.Pani doktor usuwała mi migdałki podniebienne i dzięki niej zabieg nie był taki straszny.Z całą pewnością można zaufać temu lekarzowi.