dr n. med. Aleksandra Korytowska

Laryngolog

3,4
3,5
3,4

Pani Doktor jest profesjonalistką w każdym calu!Konkretna i wymagająca a wszystko w trosce o dobro pacjenta.Trafiłam do niej po kilkuletnim nieskutecznym leczeniu u trzech innych laryngologów i dopiero Ona postawiła trafną diagnozę!wykonała zabieg mojej córce i niedawno mi.Jest wspaniałym człowiekiem, a jej oddział na lutyckiej to wzór do naśladowania.Polecam wszystkim z całego serca. Aleksandra

Pani Doktor leczyła wiele osób z mojej rodziny.Obdarzamy Ją ogromnym zaufaniem.Szanujemy Ją za wiedzę ,uczciwość i serdeczność.Dziękujemy .Pozdrawiamy.

cudowna pani Doktor!!!!!!!! polecam z całego serca!!! Bardzo dobry specjalista! a oddział na lutyckiej bardzo przyjazny pacjętowi!!!!!

Pani ordynator przyjeła mnie na oddzial z ropniem okolomigdalkowym. nie moglam przelykac. pani doktor wyleczyla mnie i zapisala na wyciecie migdalkow. czekalam jedynie 3 miesiace. lekarz nie musi byc mily caly czas. to w koncu tylko czlowiek. wazne zeby potrafil odpowiednio zdiagnozowac i wyleczyc.

Pani Doktor jest bardzo uprzejma, a przede wszystkim stawia trafne diagnozy. Prawda, nie ma "cacania", ale jest konsekwentna w swoich czynach! Gorąco polecam. Nie ma lepszego laryngologa.

Kompetencja to najważniejsza cecha lekarza.

Kompetencja to najważniejsza cecha lekarza.

Niedawno miałam operowaną niedrożność zatok, jestem pacjentką z brakiem odporności. Pani doktor Korytowska jest wspaniałym lekarzem i mogę ją polecić każdemu. Oby wszyscy trafili na takiego lekarza jakim jest Pani Korytowska. Rewelacyjne podejście do pacjenta i wspaniała opieka.

Wspaniały lekarz! Pani doktor sprawiła, że poczułam się WAŻNA jako pacjent. Wstępna diagnoza (była potrzeba wykoniania dodatkowych badań) była trafna i dokładna. Cena za wizytę może nie jest najniższa (nie zarabiam zbyt wiele) ale się opłaciło, bo moje problemy minęły. Polecam.

Lekarz bardzo niemiły ,zarozumiały wyraznie daje do zrozumienia ze jest Panią ordynator i ona lepiej wie wszystko nawet to co dolega pacjentowi nawet go nie badając nie mówiąc już o tym żeby wytłumaczyła ci spokojnie na co jesteś chory i na czym będzie polegać leczenie. Po wizycie u takiej Pani Doktor tracisz poczucie własnej wartości i wiary w prawdziwych lekarzy. Stanowczo ODRADZAM !!!

uważam , że Pani Doktor jest specjalistą w każdym calu, przeprowadziła zabieg usunięcia 3go migdała u mojej córki, jestem bardzo zadowolona