lekarz Andrzej Stefaniak

Laryngolog

Bardzo dobry lekarz. Zdecydowanie polecam. Miły, pogodny, bardzo dokładnie tłumaczy wszystko. Świetne podejście do dzieci. Jeździłam z dzieckiem, które miało momenty złego słyszenia do różnych laryngologów. W ciągu roku 4 różnych lekarzy diagnozowało dziecko - zawsze ta sama diagnoza "musiała być jakaś infekcja" i zapisane krople. A było coraz gorzej ze słuchem. Dopiero dr. Stefaniak postawił diagnozę i przeprowadził zabieg. W uszkach dziecka nastąpiły już zrosty przez nieprawidłowe diagnozy poprzednich lekarzy i brak leczenia. Po zabiegu dziecko jakby nagle zaczęło słyszeć. Aż się łza w oku kręci jak poprawi się standard życia dziecka i jego rozwój. Gdybyśmy nie trafili do Dr Stefaniaka to na zwykłe założenie drenów na NFZ czekalibyśmy 1,5 roku. A wtedy dziecko mogłoby ogłuchnąć totalnie przez ten okres. Wizyta i zabieg wart każdych pieniędzy - tym bardziej że już po zabiegu widzimy ogromną poprawę u dziecka.

lekarz, którzy nie potrafi wyleczyc szumu w uszach "bo tak juz jest i bedzie", za to 80% czasu wizyty poswieca na PROMOWANIE SWOICH ZABIEGÓW OPERACJI PRZEGRODY NOSOWEJ namawia, namawia, namawia non stop pacjenta, drukuje mu nawet na sile specjalna "karte zdrowia", na ktorej 3/4 tekstu to jest informacja o tym jak sie zglosic na operacje przegrody nosowej trzepie kase wmawiajac kazdemu ze musi zoperowac przegrode nosowa u niego za kilka tysiecy zlotych, i to wszystko opowiada tak manipulacyjnie, ze czlowiek naprawde mu wierzy

Lekarz godny polecenia. Dziecko miało wycięty trzeci migdał już po dwóch dniach od wizyty. Wszystko przebiegło szybko i sprawnie i w końcu skończyły się problemy z oddychaniem w nocy.

Miałam przewiane ucho i szum w uszach - to był jedyny laryngolog, który szukał sposobu na wyleczenie, a nie proponował od razu antybiotyk i kierował mnie do Kliniki Szumów Usznych (co sugerował laryngolog NFZ). Sam też szczerze przyznał, że nie zna dokładnej przyczyny szumu, ale zrobił badania słuchu (co jest możliwe w placówce na Wildzie) i szukał rozwiązania jednocześnie wyjaśniając mi/ rozrysowując co się może dziać z moim uchem. Jego diagnoza okazała się trafna dopiero za 2. razem, ale po pierwsze nie byłam prostym przypadkiem do rozwiązania, a po drugie wcześniej moje leczenie trwało już kilka m-cy (byłam u 2 innych laryngologów) i pozostali lekarze nie byli w stanie podać innego rozwiązania poza sugerowanie słyszenia szumów na tle psychicznym.

Zdecydowanie nie polecam nikomu tego "lekarza"!. Usuwał mi migdałki 10 lat temu (miałem wtedy 11 lat) i niestety przez kilka kolejnych lat! chorowałem, a moje gardło nadaje się do operacji plastycznej. Przez 3 miesiące po zabiegu leżałem w łóżku z gorączką nie mogąc nic przełknąć. Pomimo ciężkiego stanu godzinę po zabiegu zostałem wraz z rodziną wyproszony z kliniki, a w dokumentacji pan Stefaniak wpisał, że byłem hospitalizowany przez tydzień! Tak samo pozostała 3 dzieci. 1 z 17! założonych mi szwów puścił następnego dnia, rodzice zawieźli mnie do niego z gorączką 40 stopni, a p. Stefaniak całkowicie to zbagatelizował, odesłał do domu i mojej zaniepokojonej mamie kazał z bezczelnym szyderstwem "wziąć coś na uspokojenie". Przez kolejnych 5 lat miałem złe wyniki badań m.in. ASO 1000!, natomiast kiedy jakiś laryngolog widzi moje gardło od razu pyta się kto mi coś takiego zrobił i kieruje mnie na operację plastyczną. Pan Stefaniak był wyjątkowo arogancki, bezczelny, szyderczy i nie potrafił przyznać się do błędu, nigdy nie powierzyłbym mu mojego dziecka.

Córka 5letnia miała usuwany 3 migdał moja opinia jaka jest? nie bede tutaj nikogo straszyć sama już do siebie doszłam a było ciężko zabieg daje dużo do życzenia widok po zabiegu przerażającya po godz wysłani do domu i sami sie dalej zamartwiajcie dziecko wynoszone z zabiegowego rozpłakane tak że ja myslałam ze ich tam poz...jam brak słow na nich rze..nia i tyle

Dr Andrzej Stefaniak jest naprawde lekarzem z powołania.Życzliwy,kompetenty,cierpiwy i miły lekarz.Usówał mojemu duwletniemu synkowi trzeci migdał.Kładzie bardzo duży nacisk na jak najmniejsze stresowanie swoich małych pacjentów i ich rodziców.Stara się aby cały pobyt w klinice trwał jak najkrócej,przy jednoczesnym zachowaniu wszelich norm bezpieczeństwa-jak dla mnie było to bardzo ważne!Rano mieliśmy zabieg,a popołudniu Mały o niczym już nie pamiętał i begał po domu pełen energi i zdrowia.Pan Dr wszystko dokładnie wyjaśnił,odpowiedział na wszystkie pytania i wątpliwości,dwukrotnie dokładnie objaśnił zalecenia po zabiegu.Cały zabieg przeprowadził szybko,sprawnie,bez żadnych kompilacji.Z całego serca polecam Pana Doktora i jego klinike na Dolnej Wildzie w Poznaniu.

Faktycznie,dodzwonić się do Pana doktora jest strasznie ciężko,ale mi się udało i nie zgadzam sie z opinią iż jrst to lekarz dostepny dla Poznania i okolic gdyż ja jestem z Zielonej Góry.Córka miała usunięte migdałki tydzień po wizycie,jestem bardzo zadowolona podejściem pana doktora do pacjętów,nie widać o nim zmęczenia,wszystko dokładnie tłumaczy,odpowiada na pytania.Mimo ceny jaką zapłaciliśmy za to by przynieść ulge naszemu dziecku,nie żałuje,bo widząc różnice jaka jest moge tylko powiedzieć DZIĘKUJE PANIE DOKTORZE

Wspaniały lekarz .Dzięki Niemu moja córka słyszy.Jak sam nie mógł sobie poradzić z tematem to od razu skierował do właściwego specjalisty (prof. W. Szyfter). Zadziałał szybko, skutecznie i kompetentnie. Od wielu, wielu lat uważam Go za bardzo dobrego i skutecznego laryngologa. POLECAM!! Alicja z Poznania

Alicja z Poznania

lekarz godny polecenia bardzo mily ,corka miala usuwany trzeci migdal wszystko zrobione z precyzja mala nawet niewiedziala ze juz jest po wszystkim bardzo srawnie i bez stresowo dla dziecka i rodzicow rano zabieg,a za dwie godziny nawet niewiedzielismy ze cos miala robione i z powrotem w domy na obiecanych lodach zreszta przez pana doktora ktory bardzo zacheca tym dzieciaki aby wiecej takich lekarzy z powolania