lekarz Andrzej Stefaniak

Laryngolog

Za kompetencję, poświęcony czas i tłumaczenie leczenia i sposobu postępowania, pewność i szybkość diagnozy daję najwyższe noty - to jeszcze niestety rzadkość. Za to przeżyję tę cenę za wizytę. Niestety, za brak możliwości wcześniejszego umówienia wizyty - tylko w dniu przyjęć, niemożność dodzwonienia się do rejestracji (lub tylko wtedy, kiedy już nie ma miejsc na dany dzień, za brak możliwości płatności kartą (przy informatyzacji kartotek i recept)daję niższe noty za uprzejmość i spełnienie oczekiwań. Te dwa elementy nie dotyczą samej kompetencji i oczekiwań jako do lekarza,oczywiście.

Być może jest to dobry lekarz, ale ja jestem niezadowolona z powodu braku możliwości umówienia sie na wizytę. Jest to lekarz chyba tylko dla pacjentów z Poznania i okolic. Nie można umówić się na wizytę wcześniej i zaplanować wyjazdu do Poznania. Myślę, że dobry lekarz powinien mieć na uwadze dobro pacjenta i to, iż nie tylko Poznaniacy chcą się leczyć u Pana doktora :/ Trochę więcej elastyczności i wyrozumiałości.

Trochę więcej elastyczności i wyrozumiałości.

Bardzo dobry lekarz. Leczy mnie i mojego syna od trzech lat. Zawsze zostajemy dokładnie poinformowani co, dlaczego i w jaki sposób. Mam niezmienne wrażenie, że dla Pana doktora najważniejsze jest zdrowie mojego dziecka i moje. Gorąco polecam!

Polecam z powodu tego że jest dobrym lekarzem

Polecam z powodu tego że jest dobrym lekarzem

Dr Andrzej Stefaniak jest naprawde lekarzem z powołania.Życzliwy,kompetenty,cierpiwy i miły lekarz.Usówał mojemu duwletniemu synkowi trzeci migdał.Kładzie bardzo duży nacisk na jak najmniejsze stresowanie swoich małych pacjentów i ich rodziców.Stara się aby cały pobyt w klinice trwał jak najkrócej,przy jednoczesnym zachowaniu wszelich norm bezpieczeństwa-jak dla mnie było to bardzo ważne!Rano mieliśmy zabieg,a popołudniu Mały o niczym już nie pamiętał i begał po domu pełen energi i zdrowia.Pan Dr wszystko dokładnie wyjaśnił,odpowiedział na wszystkie pytania i wątpliwości,dwukrotnie dokładnie objaśnił zalecenia po zabiegu.Cały zabieg przeprowadził szybko,sprawnie,bez żadnych kompilacji.Z całego serca polecam Pana Doktora i jego klinike na Dolnej Wildzie w Poznaniu.

Gorąco polecam pana doktora (ja też poszłam do niego z polecenia przyjaciółki), profesjonalista, bardzo cierpliwy i wyrozumiały a muszę przyznać, że byłam dość kłopotliwą pacjentką. Lekarz z powołania. M.P.

Doktor Stefaniak usuwał córce trzeci migdał. Rzetelny i uczciwy, nie traktuje pacjentów przedmiotowe. POLECAM!!!!

Byłem u innego laryngologa - wysłał mnie na operacje bo podczas nurkowania wstrzyknąłem sobie smarki do ucha wewnętrznego. U doktora Stefaniaka mój problem zniknął niemal natychmiast. Gorąco POLECAM.

Kompetentny lekarz, szybko zdiagnozował problem. Nieprzyjemny zabieg jakim jest punkcja zatok w gabinecie tego Lekarza to prosta czynność porównując z punkcją jaką wykonuje się w szpitalu. Zdecydowanie polecam świetny Specjalista.

Gorąco polecam. Po ponad 2 latach jako pierwszy stwierdził co mi naprawdę dolega-wcześniej nie pamiętam ilu profesorów rutynowo mnie badało bez podania trafnej diagnozy. Może to brzmi nie prawdziwie ale tak było. Bardzo uprzejmy i nie jak reszta lekarzy co patrzą tylko na kase pacjeta, umie wszystko wytlumaczyc i doradzić. LEKARZ Z POWOŁANIA!!! bardzo dobry...szkoda że dopiero teraz do niego trafiłem a nie wczesniej.