lekarz Andrzej Stefaniak

Laryngolog

Wspaniały lekarz .Dzięki Niemu moja córka słyszy.Jak sam nie mógł sobie poradzić z tematem to od razu skierował do właściwego specjalisty (prof. W. Szyfter). Zadziałał szybko, skutecznie i kompetentnie. Od wielu, wielu lat uważam Go za bardzo dobrego i skutecznego laryngologa. POLECAM!! Alicja z Poznania

Alicja z Poznania

Miałam przewiane ucho i szum w uszach - to był jedyny laryngolog, który szukał sposobu na wyleczenie, a nie proponował od razu antybiotyk i kierował mnie do Kliniki Szumów Usznych (co sugerował laryngolog NFZ). Sam też szczerze przyznał, że nie zna dokładnej przyczyny szumu, ale zrobił badania słuchu (co jest możliwe w placówce na Wildzie) i szukał rozwiązania jednocześnie wyjaśniając mi/ rozrysowując co się może dziać z moim uchem. Jego diagnoza okazała się trafna dopiero za 2. razem, ale po pierwsze nie byłam prostym przypadkiem do rozwiązania, a po drugie wcześniej moje leczenie trwało już kilka m-cy (byłam u 2 innych laryngologów) i pozostali lekarze nie byli w stanie podać innego rozwiązania poza sugerowanie słyszenia szumów na tle psychicznym.

Bardzo dobry specjalista. Kompetentny, uprzejmy i przede wszystkim fachowy. Miałem operację prostowania przegrody nosa i porównując ze znajomymi, którzy również mieli tą operację ale w innych placówkach, okazuje się, że wybrałem najlepiej.

Zdecydowanie nie polecam nikomu tego "lekarza"!. Usuwał mi migdałki 10 lat temu (miałem wtedy 11 lat) i niestety przez kilka kolejnych lat! chorowałem, a moje gardło nadaje się do operacji plastycznej. Przez 3 miesiące po zabiegu leżałem w łóżku z gorączką nie mogąc nic przełknąć. Pomimo ciężkiego stanu godzinę po zabiegu zostałem wraz z rodziną wyproszony z kliniki, a w dokumentacji pan Stefaniak wpisał, że byłem hospitalizowany przez tydzień! Tak samo pozostała 3 dzieci. 1 z 17! założonych mi szwów puścił następnego dnia, rodzice zawieźli mnie do niego z gorączką 40 stopni, a p. Stefaniak całkowicie to zbagatelizował, odesłał do domu i mojej zaniepokojonej mamie kazał z bezczelnym szyderstwem "wziąć coś na uspokojenie". Przez kolejnych 5 lat miałem złe wyniki badań m.in. ASO 1000!, natomiast kiedy jakiś laryngolog widzi moje gardło od razu pyta się kto mi coś takiego zrobił i kieruje mnie na operację plastyczną. Pan Stefaniak był wyjątkowo arogancki, bezczelny, szyderczy i nie potrafił przyznać się do błędu, nigdy nie powierzyłbym mu mojego dziecka.

Leczę tam syna i też nie jestem zadowolona. Po pierwsze niemożliwość zaplanowania wizyty. Po drugie widzę, że syn ma leczony niedosłuch dosłownie z doskoku. Po usunięciu migdałka nie wyjaśnił co to znaczy przedmuchiwać trąbki, zalecił nurki, a 5 letniemu dziecku nie przychodzi to łatwo. Po trzecie wyleczony wysięk ponawia się po odstawieniu leku, mimo to lekarz nie zleca wykonania dodatkowych badań np;alergicznych. Póki jest pod wpływem lekarstwa to jest poprawa słuchu po odstawieniu leku problem nawraca. To chyba o czymś świadczy prawda?

Doskonały fachowiec, wspaniałe podejście do dzieci

Doskonały fachowiec, wspaniałe podejście do dzieci

Faktycznie,dodzwonić się do Pana doktora jest strasznie ciężko,ale mi się udało i nie zgadzam sie z opinią iż jrst to lekarz dostepny dla Poznania i okolic gdyż ja jestem z Zielonej Góry.Córka miała usunięte migdałki tydzień po wizycie,jestem bardzo zadowolona podejściem pana doktora do pacjętów,nie widać o nim zmęczenia,wszystko dokładnie tłumaczy,odpowiada na pytania.Mimo ceny jaką zapłaciliśmy za to by przynieść ulge naszemu dziecku,nie żałuje,bo widząc różnice jaka jest moge tylko powiedzieć DZIĘKUJE PANIE DOKTORZE

Więcej takich specjalistów,godny polecenia w 100%

Więcej takich specjalistów,godny polecenia w 100%

Niestety nie było mi dane dostać się na wizytę z dzieckiem ponieważ dodzwonienie się do gabinetu graniczy z cudem a kiedy już się uda okazuje się, że nie ma już miejsca! Rejestracja jest wyłącznie na dany dzień i czekanie z chorym dzieckiem na kolejne dni z nadzieją czy się powiedzie czy nie jest dla mnie skrajnie nieodpowiedzialne! Zawsze słyszałam, że mam zadzwonić popołudniu to może okaże się, że ktoś zrezygnował z wizyty. Próbowałam 3 razy i daję sobie spokój.

lekarz godny polecenia bardzo mily ,corka miala usuwany trzeci migdal wszystko zrobione z precyzja mala nawet niewiedziala ze juz jest po wszystkim bardzo srawnie i bez stresowo dla dziecka i rodzicow rano zabieg,a za dwie godziny nawet niewiedzielismy ze cos miala robione i z powrotem w domy na obiecanych lodach zreszta przez pana doktora ktory bardzo zacheca tym dzieciaki aby wiecej takich lekarzy z powolania