dr n. med. Daniela Mielcarek-Kuchta

Laryngolog

Bardzo mi przykro ale nie polecam.. i mam nadzieję że nigdy więcej nie trafię w ręce kogoś kto traktuje mnie jak ścierkę do podłogi i oczekuje bicia pokłonów wdzięczności. Wolę trafić do osoby z mniejszym doświadczeniem ale sercem dla pacjenta. Sflustriwani zgorzkniali lekarze niech lepiej wyjadą za granicę.. Może tam nauczą się podejścia do pacjenta.

Lekarz przez duże "L". Pani doktor to osoba niezwykle empatyczna. Uśmiechnięta. To LEKARZ z powołania. W ubiegłym miesiącu pani doktor wykonywała mi zabieg korekty przegrody nosowej. Operacja przebiegła pomyślnie. Bez NAJMNIEJSZEGO bólu. Miałem obawy co do opuchniętej twarzy po zabiegu, do metrowych opatrunków upychanych do nosa ... nic z tych rzeczy. Twarz bez jakichkolwiek zmian. Opatrunek w nosie długości ok 6-10cm ( jego wyjęcie odbyło się CAŁKOWICIE bezboleśnie i trwało może z 2 sekundy). Jedyny dyskomfort związany z operacją to oddychanie przez dwa dni tylko przez usta - ale jest ...

W ubiegłym miesiącu pani doktor wykonywała mi zabieg korekty przegrody nosowej. Operacja przebiegła pomyślnie. Bez NAJMNIEJSZEGO bólu. Miałem obawy co do opuchniętej twarzy po zabiegu, do metrowych opatrunków upychanych do nosa ... nic z tych rzeczy. Twarz bez jakichkolwiek zmian. Opatrunek w nosie długości ok 6-10cm ( jego wyjęcie odbyło się CAŁKOWICIE bezboleśnie i trwało może z 2 sekundy). Jedyny dyskomfort związany z operacją to oddychanie przez dwa dni tylko przez usta - ale jest to na prawdę do przeżycia :)

Żałuję tylko tego, że tak długo zastanawiałem się nad tą operacją. Polecam Panią Doktor każdemu kto zastanawia się nad wykonaniem tego zabiegu!

Adam S.

Nie polecam GBUROWATA człowiek ma lekką próchnice a ta go nie przyjmuje do szpitala chociaż jest wyznaczony termin przyjęcia i jeszcze człowiekowi mówi że w stanach się za zabiegi płaci to niech tam idzie leczyć i kasę zarabia !! Oraz wysyła do innego miasta do stomatologa (chyba znajomy prowadzi prywatny gabinet ) żeby usunąć zęby to mnie dopiero przyjmie . NIE POLECAM !!

NIE POLECAM !!

Jestem zadowolony, poniewaz diagnoza byla prawidlowa, zabieg usuniecia polipow przebiegl bez komplikacji, pani doktor wyjasnila dokladnie zalecenia po zabiegu, polecam innym klinike i pania doktor,nalezy rowniez podkreslic mila opieke personelu sredniego.

Świetny lekarz! Potrafi poświęcić czas pacjentowi, wytłumaczyć wszystko i uspokoić. I co najważniejsze jak coś obieca to dotrzymuje słowa. Pani doktor usuwała u mnie 2 torbiele z zatoki szczękowej, włókniaka przegrody i prostowała przegrodę. Przed zabiegiem obiecała że nie będzie boleć i tak było! Polecam gorąco i życzę wszystkim żeby trafili na tak wspaniałego lekarza jak Pani Daniela.

Bardzo kompetentny lekarz,uprzejma i ciepła w kontakcie z pacjentem. Polecam znajomym.

Polecam, lekarz z pasją. Pani zdoktor znalazła czas, aby wytłumaczyć w czym jest problem oraz znalazła czas aby pójść do innego lekarza i z nim skonsultować mój przypadek, w celu wyeliminowania postawienia błędnej diagnozy. polecam wszystkim Panią doktor

polecam wszystkim Panią doktor

Pani Daniela jest profesjonalistką w swojej dziedzinie a jednocześnie jest bardzo ciepłą i ludzką osobą. Wzbudza zaufanie, daje poczucie pacjentowi, że jest szczególnym przypadkiem, nad którym się pochyla. Pani Daniela przeprowadziła mi zabieg usunięcia torbieli szczękowej i przegrody, walczyła też dzielnie z moim nadciśnieniem, daliśmy radę jestem bardzo zadowolony, polecam wszystkim !!!!

Lekarz jak kazdy inny.Sa lepsi bardziej serdeczni.

Lekarz jak kazdy inny.Sa lepsi bardziej serdeczni.

Wzór lekarza z najwyższej półki, liczy się tylko pacjent i jego zdrowie. Życzliwa, bardzo miła, fachowa i kompetentna. Bardzo pomogła mnie i synowi. Zdecydowanie polecam !!!