lekarz Łukasz Lewczuk

Chodziłam systematycznie w ciąży do tego lekarza, ale drugi raz bym nie skorzystała. Na wszelkie dolegliwości związane z ciążą typu żylaki, ból w nogach, zgaga itp. mówił, że to normalne, i nic nie mówiąc jak mogę sobie pomóc w zmniejszeniu tych dolegliwości. Tak to owszem wydaje się uprzejmy, ale przecież to nie tylko o uprzejmość chodzi u lekarza. Wcześniej chodziłam do innej ginekolog, i jak miałam gorsze samopoczucie, czy właśnie jakieś dolegliwości związane z ciążą, to oprócz naukowego tłumaczenia przyczyn udzielała mi praktycznych wskazówek jak można mi pomóc. Nie wiem czemu tak wszyscy się zachwycają tym lekarzem. Może jak ktoś ma rzeczywiście jakieś poważne problemy to on wtedy bardziej się stara. Moja ciąża przebiegała bez większych problemów, a na wizytę jak szłam to miałam wrażenie że po to tylko by wpisać do karty wyniki badań i po nic innego.
Jeśli chodzi o usg, to mogę powiedzieć, że dobrze zrobione, i dobrze waga dziecka określona.

Rewelacyjny lekarz. Wyjątkowa kultura osobista. Jak z amerykańskiego serialu o lekarzach :-) Bardzo uważny, dokładny, delikatny, na bieżąco z wiedzą medyczną, nie stresuje pacjentek. Doskonale zna się również na badaniach USG. Podczas wizyty nie czuć presji czasu. Po pewnym czasie można zauważyć, że stosuje wciąż te same sprawdzone uprzejme zwroty/formułki, ale to w niczym nie przeszkadza. Może troszkę czasami trzeba Go ciągnąć za język w temacie potencjalnych powikłań czy leczenia, ale przypisuję to niechęci do straszenia pacjentek bez wyraźnego uzasadnienia. Bardzo polecam.

Panie Doktorze DZIĘKUJĘ ! Przy zachowaniu pełnego profesjonalizmu, staranności i dokładności Pan doktor prowadził moją ciążę . Mam teraz śliczną i zdrową córeczkę. Do Pana dr Lewczuka trafiłam 2 lata temu. Szukałam wówczas pomocy i dobrego specjalisty od USG. Pan doktor właściwie mnie zdiagnozował (polip i mięśniak macicy) i podjął leczenie, czego niestety nie zrobił lekarz, do którego wcześniej chodziłam. Bez wahania również powierzyłam Panu doktorowi prowadzenie mojej ciąży. Dr Lewczuk to świetny lekarz, widać, że swoją pracę wykonuje z powołania. Jest przy tym życzliwy i zaangażowany. Każda wizyta prowadzona była bez pośpiechu, z poświęceniem pacjentce tyle czas ile tego wymagała sytuacja. Człowiek o wysokiej kulturze osobistej. Godny polecenia.

Na Żelaznej miałam do czynienia z wieloma lekarzami, niestety tylko jednemu mogę wystawić pozytywną opinię - czyli dr Łukaszowi Lewczukowi. Dwukrotnie wykonywał mi USG (raz w przychodni przyszpitalnej, drugi raz - po kilku miesiącach w prywatnym gabinecie). Doskonale oszacował wagę dziecka - moja córka w chwili narodzin ważyła dokładnie tyle, ile wskazał Pan doktor. Miły, wnikliwy obserwator, trafnie oceniający nie tylko fizyczny, ale także psychiczny stan pacjentki, taktowny. Życzę Panu doktorowi sukcesów w życiu zawodowym, jak najwięcej zadowolonych pacjentek.

Cudowny lekarz, pełen prefesjonalizm i swietna opieka .Najlepszy lekarz ginekolog z jakim miałam stycznosc.Prowadził moja druga ciaze i z czystym sumieniem moge go polecac innym.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Warszawa"?

Emilii Plater 47 lok. 73
Centrum Medyczne Damiana